Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Vasaras atpūta pie jūras

Sveikas mammas un tēti! Esmu sākusi plānot vasaras atpūtu, šogad gribam uz 1-2 nedēļām atpūsties pie jūras ar diviem maziem bērniem tepat Latvijā. Vai varat ieteikt/padalīties ar kādu foršu vietu, kur apmesties, un kur ir forši gan bērniem, gan vecākiem? Paldies jau iepriekš!

Ievietots 8. feb 2018 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Laura152

Iesaku , tur gan ir piedāvājumi uz 1-2 naktīm, bet ļoti forši piemēram nedēļas nogalēm. Nesen ar ģimeni bijām Pērnavā un ļoti forši atpūtāmies.
Pievienots 13. mar 2018 10:34

Atbildēt komentāram

smilesmile

ir mans favorīts tādam nedēļas nogales ceļojumiem - mūsu ģimenes favorīts ir Semarah Lielupe - vienmēr čekoju, lai dabūtu kādu atlaides piedāvājumu pie rokas, jo tur ir liels baseins vīram un maza bērnu peļķe sīkajam. Citādāk man ļoti nāka pie sirds Silene ( nav pie jūras, taču tur ir āra baseini un ezers) un kempingi Lilastē Autore, kur Jūs tomēr rezervējiet savu atpūtu? Varbūt varat dalīties ar kontaktiem?
Pievienots 30. aug 2018 07:18

LAPAS KARTE