Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Foršā Super Mamma

Mūsu piedzīvojums veikalā "Rotaļnīca" :))

Vēlējos padalīties ar neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi ! 
Šī nebūs no tām sliktajām atsauksmēm ko lasīsiet - tas bija , kas neticami foršs !

Ar 6 gadīgo meituku bijām iepirkties... Iegājām šur un tur , sapirkām jaunas kleitas mammai, un tad uzdūrāmies bērnu rotaļlietu veikalam "ROTAĻNĪCA"  uz A.Čaka ielas ...
Nodomāju - Lai jau meitukam arī tiek kāds prieciņš no šodienas iepirkšanās ...

Jūs neticēsiet... Mēs tur pavadijām stundu !
Jūs varbūt domājat, ko gan rotaļlietu veikalā var darīt stundu... Ziniet ? Mēs ROTAĻĀJĀMIES !

Parasti ieejot veikalos, nākas raudzīties, lai bērns negrābj visu kas pagadās, lai ko nesabojā, lai ko nenomet. Lai pārdevejas mums neaizrāda. Un tamlīdzīgi.
Sen nebiju apmeklējusi Tādu bērnu veikaliņu, kurā patiešām ir ļauts spēlēties ar visu, kas iekrīt acīs !

Raibajā sortimentā bija viegli apjukt (radošie komplekti, koka virtuves piederumi, leļļu mājas piederumi, galda spēles, puzles, mūzikas instrumenti  utt utt utt), bet pārdevējas feini visu apstāstija kas, kur atrodas , un kas MUMS būtu piemērotākais ... 
Arī cenas bija tīri adekvātas - īpaši uzsverot to, ka Šeit galvenokārt viss ir ražots no dabīgiem materiāliem, pārsvarā koka un kartona... 

Lētāk ,protams, būtu ieiet lētākā preču veikalā un nopirkt kādu plastmasas nieciņu, bet mana mīlulīte ir pelnijusi tikai to labāko !!

Tā nu mēs šeit ne tikai iepirkāmies, bet arī uzcēlām savu koka mājiņu, pabraukājām ar skrejriteni, paspēlējām mūzikas instrumentus, un uztaisijām gardas pusdienas mammai no koka virtuves komplektiņiem ! 

Viennozīmīgi nāksim šeit atkal ! 
Tik draudzīga vide bērniem sen nebija manīta !  Viennozīmīgi iesaku šo veikalu ikvienam vecākam, kurš meklē attīstošas un jēgpilnas rotaļlietas saviem bērniem !

Ievietots 29. jan 2018 09:13

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE