Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

ALTUM mājokļa atbalsta programma 18-35 gadus veciem cilvēkiem

Sveiki! Mani sauc Tatjana, rakstu bakalaura darbu par ALTUM mājokļa atbalsta programmu jauniešiem, kas tiks ieviesta 2018. gada pavasarī. Aptaujā atvērto jautājumu nav, aizņems max 10 minūtes. Mērķis - apzināt, vai mājokļi kļūs pieejamāki jauniešiem.

 Mērķauditorija - 18-35 gadus veci jaunieši (Latvijas rezidenti), ir nodarbināti, plāno vai jau dzīvo patstāvīgi. Lūdzu, aizpildi un padalies ar draugiem/kolēģiem, kam tas būtu aktuāls. 


Pirmkārt, vairāk cilvēku būs informēti par programmu. Otrkārt, var gūt priekšstatu, kas Tev būtu izdevīgāk - īrēt vai pirkt. Treškārt, izlozēsim arī 20 laimīgos, kas saņems pa 2 kino biļetēm uz filmu pēc izvēles Būšu ļoti pateicīga!

Ievietots 11. jan 2018 12:26

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE