Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

ALTUM mājokļa atbalsta programma 18-35 gadus veciem cilvēkiem

Sveiki! Mani sauc Tatjana, rakstu bakalaura darbu par ALTUM mājokļa atbalsta programmu jauniešiem, kas tiks ieviesta 2018. gada pavasarī. Aptaujā atvērto jautājumu nav, aizņems max 10 minūtes. Mērķis - apzināt, vai mājokļi kļūs pieejamāki jauniešiem.

 Mērķauditorija - 18-35 gadus veci jaunieši (Latvijas rezidenti), ir nodarbināti, plāno vai jau dzīvo patstāvīgi. Lūdzu, aizpildi un padalies ar draugiem/kolēģiem, kam tas būtu aktuāls. 


Pirmkārt, vairāk cilvēku būs informēti par programmu. Otrkārt, var gūt priekšstatu, kas Tev būtu izdevīgāk - īrēt vai pirkt. Treškārt, izlozēsim arī 20 laimīgos, kas saņems pa 2 kino biļetēm uz filmu pēc izvēles Būšu ļoti pateicīga!

Ievietots 11. jan 2018 12:26

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE