Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Ko dāvināt kāzās?

Draugu pārim pēc mēneša kāzas, bet nevaru izlemt, ko dāvināt. Vai varat padalīties idejās? Paldies!   

Ievietots 27. jūl 2009 07:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

suzanna

Vislabak naudinu,tad pasi vares nopirkt kas patik.Var ta smuki pasniegt.es savas kazas naudinu dabuju gan ieliktu koka ladite,gan naudas koka zarinos iesietu.interesanti.vismaz pec kazam nebija 5 gultas velas komplekti,3 dazadas servizes utt.
Pievienots 27. jūl 2009 08:00

Atbildēt komentāram

lendete

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 2018 04:50

cipcipcalis

man jau liekas viennozimigi vai nu davanu karte vai nauda.
Pievienots 27. jūl 2009 08:59

Atbildēt komentāram

llulubelle

Man jau liekas, ka davanu kartes un nauda ir ļoti bezpersoniskas dāvanas. Un arī, ja pāris paziņo, ka vēlas naudu, man liekas, ka tā ir tāda kāzu izdevumu atpelnīšana. Tā teikt, ja gribat izrādi, pērciet biļeti!  
Pievienots 27. jūl 2009 09:10

cipcipcalis

varbūt bezpersoniska,bet tomēr labāka nekā kārtējā servīze vai veļas komplekts.. Un var to saukt par kāzu izdevumu atpelnīšanu-manis pēc. Nu nopirkt tāda dāvanu par kuru tiešām jaunajiem būs prieks-sakritīs ar jauno gaumi un vēlmēm un vajadzībām-ir ļoti sarežģīti.Un vēl skaistāk ir ka vienam pārim uzdāvina divas vienādas tējkannas. Un tāpēc labāk dāvanu karti-lai izvēlas paši un trāpa 10-niekā. Ja dāvina tik dāvināšanas pēc,tad labāk vispār neko nedāvināt. Un par naudas dāvināšanu-kāpēc gan nevarētu palīdzēt nosposnorēt kāzu ceļojumu?Kāds sakars ar atpelnīšanu?
Pievienots 27. jūl 2009 09:48

llulubelle

Vienkārši zinu daudzus pārus, kas kāzās ir prasījuši naudu, bet ceļojumā tā arī nedodas. Un ir jau arī citas lietas, ko dāvināt - dažādas atrakcijas, spēles, izklaides pasākumi. Vnk - jādāvina to, ko pats labprāt saņemtu! Manuprāt, mūsdienās ir visai grūti notrāpīt divas vienādas tējkannas.    
Pievienots 27. jūl 2009 10:11

cipcipcalis

mums bija vienadas tejkannas nu un neaizbrauc ceļojuma . Nu mums ar kops kazam 3 gadi pagajusi,bet vel neesam bijusi.krajam lai aibrauktu nu jau kopa ar beriem
Pievienots 27. jūl 2009 10:35

llulubelle

Tas par tējkannām gan ir smieklīgi!!!
Pievienots 27. jūl 2009 10:48

lilo

Varbūt pītu lielu grozu ar vāku,kur var salikt gan veļu vai arī citas manta
Pievienots 27. jūl 2009 09:53

Atbildēt komentāram

Izabella

Kad preceejaas muusu draugu paaris, mees knapi izdomaajaam ko wareetu uzdaawinaat.... noskaidrojaam weelmes- un noleemaam par labu uudenspiipei!!! jau peec nedeeljas atkaazaas izmantoja, patika, jo pashi weeleejaas... man patiktu arii saimnieciibas lietas, bet tik tieshaam, ka naw taa, ka 2 teejkannas, 2 tosterus utt. uzdaawina!!! ir speciaali kaazu weikalinji, kur war pasmelties idejas daawanaam- skaisti albuumi, kaadas interesantas glaazes, suweniiri!!!!! Taapat aktuaali tgd tipograafijaa izweidot maikas, spilwenus, fotograamatas, pat puzles ar jaunaa paara bildeem un labiem, laimes un milestiibas noweeleejumiem!!!! lai weicas izweelee!!!!!!!!!!!
Pievienots 27. jūl 2009 10:12

Atbildēt komentāram

Anonīms

Var taisīt kalendāru ar viņu bildēm katrā menesī, turklāt ja vēl zin kādus viņiem īpašus datumus, tos var kaut kā īpaši atzīmēt. varat atzīmēt paši kādus zīmīgus datumus,- ned. mēnesis, gads pēc kāzām!
varat uzdāvināt uz audekla uzzīmētus viņu abu iniciāļus, kāzu datumu- kā viņu kāzu ģērboni!
pajautājiet vedējiem, iespējams viņiem ir dāvanu saraksts, ko jaunais pāris vēlas saņemt!
Pievienots 27. jūl 2009 11:40

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja
Mēs šovasar bijām kāzās un uzdāvinājām deju kursus pie Kurusovas. šeit gan jābūt uzmanīgiem, jo var gadīties, ka pārim galīgi nekas tāds neinteresē
Pievienots 27. jūl 2009 12:42

Atbildēt komentāram

pelīte,sieviņa

dāvanu karte tā ir iespēja pašam izvēlēties,ko sirds kāro ar to kāzu izdevumus nenosegsi,jo tā `bus izmantojama konkrētajā tirdzniecības centrā.dāvināt segas,traukus man šķiet vecmodīgi.jo tagad jau nav tā ka pats ja kādu laiku kopā dzīvo nevar nopirkt,uz kaut kā līdz šim gulēja tak..un ja cilvēki īrē dzīvoli tad kd jāpārvācās tad viss jāņem ļidzi,neskaitāmās segas un citas lietas.mēs nesen bijām uz vīra brāļa kāžam,viņi vēlējās naudiņu lai sadāvina un daudzi tā arī darīja.iedeva aploksnē naudiņu un mazu dāvaniņu klāt,vīratēvs uzdāvināja zelta monētiņu šā gada izlaiduma.mēs aploksnē naudiņu un sarkanus T-kreklus abiem diviem ar aizmugurē uzrakstu "tikko precējušies"zinot to ka viņi ir tādi kuriem nepatīk vienkārši trauki,bet vajag ekskluzīvus traukus,kuru viņiem mājās ir maz,jo paši bieži braukā uz kafējnīcām pavakariņot,tāpēc ir grūti,uzdāvināt ko tādu.cilvēki ir dažādi.kad mēs ar vīru precējāmies mums sadāvināja tik daudz mantu.mikroviļņu krāsni-kuru jau 3.gadi neizmantoju,pirmajā gadā nedaudz picu lai uzsildītu.traukus kurus šogad aizvedu uz rito veikalu labdaribas akcijā iemainīju pret vienu pannu.jo no manas mammas trauki bija kaudze,un `viramātes trauki kaudze bija palikuši.bija glāžu komplekti...ja godīgi,lietas kuras izmantoju labi ja 1-5x pa visiem šiem 6.gadiem. tāpēc uzskatu vai to naudiņu ko sadāvina viņi sedz kāzu izdevumus,vai arī aizbrauc ceļojumā,vai vienkārši izmanto kaut kur citur,bet pēc saviem ieskatiem
Pievienots  2. aug 2009 06:32

Atbildēt komentāram

iiiiii

mes ari kad gajam uz kazam davinajam naudu. Paris bija loti priecigi, jo bijam ar visiem viesiem sarunajusi, ka davinaas naudu, tad sanaaca krietna summina. Vini pec tam majas nopirka pa to naudu ko vajadzeja leduskapi, virtuves sturiiti utt
Pievienots  2. aug 2009 08:02

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nauda ir ļoti prakstiska lieta, arī atbalstu, ka to var dāvināt kāzās. Bet, ja gribas kaut ko īpašu un skaistu uzdāvināt, tad der apgleznotas glāzes vai kāds cits noderīgs trauks. Piemēram, pēdējā laikā no manis pasūta apgleznotas virtuves burciņas. Daļu no maniem darbiem var apskatītes manā profilā: 

Ar prieku palīdzēšu izgatavot ko jauku. 
Pievienots 10. mai 2010 20:25

Atbildēt komentāram

yolow diamond


Pagājušo vasaru savam brālim ar vīru dāvinājām ģimenes karogu, uz apgleznota zīda ar viņu simboliem!Zināju, ka viņi grib naudu, bet es uzdāvināju gan to, gan to, jo gribēju, lai ir arī kaut kas paliekošs.Ja ir interese, varu iedot telefonu.
Pievienots 11. mai 2010 05:15

Atbildēt komentāram

  1. 1
  2. 2
  3. »


 

LAPAS KARTE