Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kur dzemdēt?!

Sveikas māmiņas! Nespēju izlemt kur dzemdēt! Kuldīgas slmnīcā vai Ventspils slimnīcā... Dalieties ar savu pieredzi šajās slimnīcās...?

Ievietots 31. okt 2017 15:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Pele*

Sveika,noteikti iesaku Kuldīgā un ja paveiksies vecmāte Inga vispar super! Es šaustījos par Liepajas slimnīcu vai Kuldigas un priecājos ka izvelējos Kuldīgas!!
Pievienots  7. nov 2017 16:11

Atbildēt komentāram

Līga26

Sveika!Ja nu gadījumā nau vēl pienācis tavs skaistais notikums,iesaku dzemdēt Ventspilī,ļoti jauks personāls.Esmu ja laidusi pasaulē tur divus bērniņus,un neko sliktu nevaru teikt.Pirmajā reizē mums ar vecmāti domās nesakrita un tāpēc tāds mazliet rūktums sirdī palika bet otrajā reizē bija man ļoti forša vecmāte,Aija Ziemele,par Kuldīgu nevaru īsti spriest.
Pievienots 18. nov 2017 09:34

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE