Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

jauniņā52

pardomās

sweikas māmiņas lieta ir tāda ka gaidu ceturto mazuli... es dzēru pretapaugļošanās tabletes regulēri vienā un tai pašā laikā bet pēkšņi sapratu ka esmu stāvokli... kāpēc tā ar mani notiek? trīs bērni ir normāli bet ceturtais... es nezinu kā tikšu galā mazākajam ir 8 mēneši es pati vel baroju viņu. finansiālā situācija arī nav spīdoša strādā tikai vīrs un nezinu ko arī apkārtējie teiks ja būs velviens mazulis...  pagaidām esmu mājās nestrādāju arī pirms paliku stāvokliī un tagad atkal esmu stāvokli. vīrs nezin vel ka esmu stāvoklī bet ir izteicies ka pagaidām tuvākos divus trīs gadus mazuli nevaram atļauties... abortu es vispār neapsveru kā iespēju. ir bijušas dažādas lietas kam esam gājuši cauri pirmā grūtniecība bija viss kārtībā otrā beidzās ar MA trešā arī bija viss labi pēctam at spirāli sagaidīju savu ilgi gaidīto dēlu un nu ar tabletēm būšu sagaidījusi velvienu.. nezinu ko domāt un iesākt kā ir audzināt cetrus bērnus ka paspēt visu un kā tikt gala. par finansialo situāciju domaju ka kaut kā galā tiksim bet kā ar pārējo??
pie arsta vel neesmu bijusi bet zinu ka arī viņa ieteiks abortu jo ir bijis MA. vai iet pie cita ārsta? es arī pašlaik savas sajūtas nesaprotu vai priecajos vai bēdajos..pagaidām neviens nezina ka esmu stāvoklī un nezinu kā arī pateikt parējiem. 

Ievietots 28. okt 2017 11:55

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Tā kā aborts nav variants,tad atliek tikai viens-dzemdēt un audzināt.Valdība ar palielina bērnu naudiņas un mantu un drēbīšu droši vien ir gana no iepriekšējiem.Atliek tikai autiņi.Vari mazgāt auduma marles autiņus kā agrāk un pamperi tik uz nakti unvam laukā iešanas reizēm.Agrāk tak mēs tā tīri labi iztikām Vecākie bērniņi palīdzēs un kamēr piedzims\\sis,tikmēr Tavs 8 mēnešus jaunais mazulis būs jau staigātājs . Varbūt var dabūt dvīņu ratus un stumt 2 jaunākos uzreiz,esmu tā redzējusi. Ceru,ka radiņi palīdzēs un galvenais jau ir mīlestība. Ja jau notiek TAS ,tad jau tā ir Tā kā parasta kontracepcija nepalīdz un laikam prezervatīvi vīram ir TABU ,tad neatliks nekas cits kā nosiet olvadus,lai nesanāk arī vēl 5 un 6 bēbis Novēlu laimi un mīlestību audzinot bērņukus
Pievienots 30. okt 2017 09:26

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE