Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Mammuks @#$

HELP!!!

Ir mums 3 superīgi mīluļi (kaķi) .
meitiņai (6 mēneši) visu laiku slimo patstavīgi iesnas,klepus,sēkšana,smakšana un pamatīgs dermatits.beidzot atklājām iemeslu -kaķi.esmu izmisumā -ko darīt ar mīluļiem?!?!? Patversmes neņem visas pārbāztas,nopotet -roka dreb!lūdzu reālus padomus ko darīt !atdot arī nav kam-nevienam nevajag

Ievietots 26. okt 2017 20:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

viņa

Pamēģini izstāstīt savu problēmu facebook un cerams, ka #facebookspēks tev palīdzēs katram kaķītim atrast jaunas mājās.
Pievienots 10. nov 2017 20:09

Atbildēt komentāram

Maddala

Nevajag mest plinti kruumos. Uzlieciet beernu uz GAPS dieetas uz meenesi vai diviem un visdriizaak alergija paaries pati. Alergija ir probleema pati par sevi, ko var un vajag risinaat.
Pievienots 10. jūn 2019 14:01

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE