Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

plaisā āda :(

sveicieniņš!!!
nezinu ko nu darīt... traki plaisā āda, gan uz rokām, gan uz kājām... varbūt kāds zin, ko var darīt lietas labā  - varbūt kādai(m) ir bijis tā...

paldies par atsaucību...

Ievietots 25. okt 2017 20:00

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Vitamīnu trūkums organismā.
Pievienots 27. okt 2017 14:47

Atbildēt komentāram

Kapri

Nu tas noteikti ir kāds vitamīnu trūkums organismā. baigi svētīgi būtu uztaisit analizes - hemoglobīns, D vitamīns. Zinātu kurā virzienā mesties. Bet ari tāpat. Noteikti dzert daudz ūdens (vismaz 2 l dienā, bet es dzeru visus 3), zivju eļļa, naktssveces eļļa, D vitamīns (man patīk Nateo forte). var kadu dzelzs sīrupu padzert. Piemēram, Ferrovital. Un noteikti neļaut ādai izžūt no ārpuses. max reti vannas un ziepes. Labak noskaloties neziepējoties. Nopirkt kādas eko ziepes bet SLS, parabeniem un smaržām. Un pec katras slapināšanas āda japabaro. man patīk Bioderma Intensive krēms.
Pievienots 26. jan 2018 08:00

Atbildēt komentāram

Rūčuks Mazais

Manai mammai tā bija. Bija jālieto A,E vitamīnu komplekss un D vit. Nateo forte, jādzer daudz ūdens un tējas.
Pievienots 14. mar 2018 08:24

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Pilnīgi noteikti vitamīnu trūkums. Iesaku paprasīt ģimenes ārstam nosūtijumu uz analīzēm. D vitamīns jādzer cauru gadu, ne tikai lieliem bet arī maziem. Plus sievietēm ļoti laba ir naktssveces eļļa un E vitamīns. Galvenais nevajagot dzert kompleksu kas ir A,E un D vitamīns, tagad esot aptiekā populārs, šāda kombinācija izraisot vēl lielākas ādas problēmas, tikko Ievā bija rakstīts. D vitamīns atsevišķi, E arī ir nopērkams jebkurā aptiekā.
Pievienots 14. mar 2018 13:33

Atbildēt komentāram

Kapri

Noteikti pārbaudi D vitamīna līmeni. Palieto Nateo, zivju eļļu. Nu un āda jāmitrina, jāsargā.
Pievienots 28. mai 2018 06:34

Atbildēt komentāram

Ineseee

hh
Pievienots 31. mai 2018 13:43


 

LAPAS KARTE