Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Skrīninga rezultāti. HELP!

Šodien saņēmu skrīninga rezultātus,cik noprotu tie ir slikti 1:250 (vecums 22 gadi).  Pie USG ārste teica,ka viss izskatoties normāli,tikai nevarējām ņoķert to deguna kaulu ,jo mazais galīgi negribēja pagriezties. NT itkā labs : 1,53 mm. Nesaprotu uz kāda pamata asinsanalīze tik slikta un kādi riski tik sliktiem rezultātiem? Papp-a : 1489.0 ,kas itkā atbilstot 10 grūtniecības nedēļai,n (vidēji noo tabulas parasti : 4349) man šobrīd ir 12 nedēļas 6 dienas. BHCG tikai 19.0 no vidēji 29.5 ( centrālās labarotorijas tabulas). Nu jau nezinu ko domāt no tādiem rezultātiem,ko iespējams darīt lietas labā? 

Ievietots 17. okt 2017 18:17

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE