Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Skrīninga rezultāti. HELP!

Šodien saņēmu skrīninga rezultātus,cik noprotu tie ir slikti 1:250 (vecums 22 gadi).  Pie USG ārste teica,ka viss izskatoties normāli,tikai nevarējām ņoķert to deguna kaulu ,jo mazais galīgi negribēja pagriezties. NT itkā labs : 1,53 mm. Nesaprotu uz kāda pamata asinsanalīze tik slikta un kādi riski tik sliktiem rezultātiem? Papp-a : 1489.0 ,kas itkā atbilstot 10 grūtniecības nedēļai,n (vidēji noo tabulas parasti : 4349) man šobrīd ir 12 nedēļas 6 dienas. BHCG tikai 19.0 no vidēji 29.5 ( centrālās labarotorijas tabulas). Nu jau nezinu ko domāt no tādiem rezultātiem,ko iespējams darīt lietas labā? 

Ievietots 17. okt 2017 18:17

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE