Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Paaugstinās asinsspiediens


Sveikas mīļās mammas un topošās mammas!
Mani nomoka jautājums, kā Jums strādājas darbā, kad ir paaugstināts asinspiediens? Vai galvassāpes Jūs nemoka, reiboņi?
Spiediens itkā vēl normas robežās 140/90, bet viņam ir tieksme lēkāt, sākot no 110/60 līdz 150/100, dzeru Magniju ampulās un lietoju Dopegitu (tad, kad kāpj augstāk par 140/90). Dotajā brīdī esmu uz B lapas, bet mana ginekoloģe uzskata, ka ar tādu spiedienu mierīgi var veikt darbā darba pienākumus. Es jau pati ar labprāt ietu un strādātu, tikai ja nebūtu tās trakās galvassāpes un reiboņi. Tiklīdz kā sāku kaut ko biku darīt (tīrīt māju, grābt lapas, uzrušināt savas dobes u.c.) - tā sirds lec pa muti ārā un sāk reibt galva. Man pat bail ir iedomāties, kas ar mani var notikt darba laikā 14h strādājot!
Tāpēc iesākumam vēršos pēc padoma pie Jums....
Man rit 3 grūtniecība, esmu jau iesoļojusi 13.grūtniecības nedēļā.

Ievietots 3. okt 2017 16:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE