Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pirmā grūtniecība

Sveikas dāmas.
Laikam meklēju vienkārši atbalstu. Vakar negaidīti uzzināju, ka gaidu bērniņu. Laiks ir ļoti, ļoti mazs un vēl usg neko nevar redzēt. Hcg bija 214. Tā kā 6dien visu dienu bija sāpes vēderā devos uz slimnīcu. Tur veicot apskati, konstatēja ka mazajā iegurnī ir neliels šķidruma daudzums (atkārtotā pārbaudē no rīta, tas jau bija mazinājies) kā arī ir kaut kāda cistiņa, kas arī var izraisīt sapes.
Un paņemot asins analīzes noskaidrojās arī par agro grūtniecību.
Ginekologs sabaidīja, ka pastāv iespēja ārpusdzemdes grūtniecībai un rīt man jābrauc atkārtoti taisīt hcg testu, lai redzētu vai ir dubultojies. Tātad jābūt vismaz 440, lai varētu droši teikt ka tā ir normāla grūtniecība. Ja būs 250-300 nozīmēs, ka tā ir ārpusdzemdes
Mierinu sevi ar domu, ka visam jābūt kārtībā. Šodien arī sāpes ir mazākas...nevar teikt ka pazuda, bet ievērojami vieglākas palika. Un vēl tā zīme... pāris nedēļas atpakaļ redzēju mākoni embrija formā. Visīstākais embrijs...galva un mazā rociņa. Negribu ticēt, ka šāda dieva zīme izrādīsies ar tādām beigām.
Šī ir pirmā grūtniecība.

Vai kādai tā ir bijis? Ka uzzināt par grūtniecību, bet pasaka ka varbūt normāla, varbūt ārpusdzemdes. 50 uz 50. Kādas jums izrādījās stāsta beigas? Vai izrādījās ka viss ir labi, vai tomēr nē?

Ievietots 21. aug 2017 10:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Madagaskara

Sveika. Ar pirmo meitu,par grūtniecību uzzināju netīšām. Pirmajā usg teica,ka esot hemorāğija un ka visdrīzāk tā ir ārpusdzemdes grūtniecība,jo pavadīja ļoti lielas sāpes. Bet pēc nepilnām 2ned tika taisīts vēl viens usg un tur jau pukstēja sirsniņa. Nu mazajai jau 2.4g. Galvenais domāt pozitīvi,ne vienmēr ārstam ir taisnība,un hcg var būt zemāks nekā vajag,tas nav rādītājs(ar otro bērnu hcg radīja 14,kaut biju jau 4.ned).
Pievienots 24. aug 2017 15:43

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE