Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Piedzīvo un izjūti zirgu pasauli! Bērnu nometne "ZirguSkola" aicina!

Tepat, Pierīgā, mūsu pļavās dzīvo zirgi, ar kuriem iespējams iepazīties, rotaļāties un jāt. Šajā nometnē draudzīgā un mierīgā atmosfērā iepazīsim zirga dabu, mācīsimies vadīt zirgu, kā arī jāt soļos, rikšos un lēkšos, dosimies pārgājienos pa skaistu mežu un vizināsimies ratos. Nometnes kulminācijā plānotas sacensības, kurās katrs no dalībniekiem varēs izrādīt šajās dienās apgūto un izdarīto. 


  Saskarsme ar zirgiem ir lieliska iespēja izjust viņu pasauli. Zirgs ir kā cilvēka ķermeņa un emociju spogulis, tādēļ šī tikšanās ir iespēja izzināt nianses par mūsu ķermeņa valodu un ieradumiem, kuri ļauj mums atklāt kaut ko jaunu pašiem par sevi. Šī komunikācija bieži ir arī palīdzējusi bērniem pārvarēt bailes un kļūt drošākiem, atbildīgākiem un pārliecinātakiem par sevi skolā un ikdienas dzīvē. 

  Nometne paredzēta nelielam bērnu skaitam (maksimums 8 ), lai nodrošinātu individuālu pieeju un katrs varētu saprast, sajust un pieredzēt, ko nozīmē draudzība ar īstu zirgu. Mūsu zirgi ir īpaši apmācīti un piemēroti darbam ar bērniem - viņi ir mierīgi, droši un ieinteresēti notiekošajā.
  Nometnes vadītājas ir pieredzējušas jāšanas instruktores un zirgu apmācības speciālistes. No zirgiem brīvos brīžus piepildīt palīdzēs mūsu Montessori pedagoģe ar dažādām radošajām darbnīcām un spēlēm. 
  Mūsu zirgi un cilvēki sadarbojas, izmantojot dabiskas, uz zirgu dabisko uzvedību balstītas apmācības metodes. Rezultātā savstarpēju sapratni var panākt ātrāk, rotaļīgāk un zirgam draudzīgāk. 

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit - 
ej.uz/zirguskola
 
 Piedzīvo un izjūti zirgu pasauli!

Ievietots 4. jūl 2017 12:06

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE