Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

2.dzimšanas dienas ballīte

Sveiki kreatīvie vecāki.
Ir pienākusi mūsu lielie 2.svētki - 2 dzimšanasdienas dvīņiem.
Esmu šausmās (labās šausmās) - par to ka atkal ir jāsāk domāt par ballīti. Svinam protams ārā, jo ballīte ir Jūnija beigās..
Vajag sākt domāt par ballītes tēmu, noformējumu, ēdienu, dekorācijām. Lūdzu lūdzu padomus vai kāds zin vietu kur uz vietas Rīgā vai tās tuvumā  varētu sapirkt visu bērna ballītei? Vienreizējie trauki, dekorācijas utt ?  Meklēju protams internetā, bet atradu vienus vienīgus interneta veikalus- bet kkā nav vēlme sūtīt kaķi maisā - un skraidīt pa visu Rīgu šogad vairs negribas. Ceru uz Jūsu atsaucību Lai izdevusies diena.

Ievietots 2. jūn 2017 14:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE