Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Slimošana

sveiki,

Vēlētos uzzināt jūsu viedokli un domas sekojošā situācijā:

Man ir 3 gadīgs bërns,dzīvojam visi 3 kopā un viss ir labi. Taču līdz mirklim,kad bērns saslimsts...Abiem mums ir vēlme,lai bērns izveseļojas,taču bērna tēvam iestājas gandrīz panika katru reizi,kad temperatūra ir virs 37! Es neesmu par to,ka bērns ar temperatūru ir jālaiž uz dārziņu  vai nav jāarstē,taču neesmu tik paniska. Šoreiz arī-bērnam bija 39 temperatūra,taču vakarā jau nebija,bija iesnas 2 dienas,bet bērns priecīgs un aktīvs. Izgājām šodien nedaudz ārā darīšanās(neilgi,ne daudz cilvekos,3 diena,kad nebija temp) un vakarā 38..protams,es arī pārdzīvoju,ka tā,bet ir sajūta,ka bērna tēvs mani uzskata par lielāko ienaidnieci..
Ko man darīt?! Pieņemt,ka pret bērnam tiek visu laiku ir jatuntule,nedrikst nedelju iet ara utt?!

P.S. es esmu audzināta,ka var ēst arī saldējumu,ja sāp kakls un man,pfu pfu ,imūnsistëmai viss ok. Savukārt bërna tēvam visu laiku ir viss aizliegts,ir tuntulëts un ar imūnistëmu viss slikti-iesnas saķer vismaz 10x gadā,visu laiku kaut kas sāp utt...

Ievietots 26. mai 2017 20:03

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Tuntulēt,protams,nevajag un bērnu vajag norūdīt un vest laukā,bet ne jau tad,kad ir temperatūra.Svaigs gaiss vēl nevienam nav traucējis,bet saldējumu akurāt neesmu savējiem devusi,kad ir saaukstējušies.Temperatūra vakarā var uzlēkt pēc dienas aktivitātēm,tas nav nekas traks.Tēvam ieteiktu pašam norūdīties, varbūt kopā ar bērnu no rīta sākt dienu ar kontrastdušu?
Pievienots 28. mai 2017 16:25

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE