Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

ZOBI SOS

Sveikas mammas , gribu pieskarties loti MAN sapigai temai jo zobus uzskatu par vienu no pasa svarigaka higena, mans 3gadnieks ne par ko netira zobus, esmu meginajusi visu pa labam , spelejoties, solot visas pasaules manatas, ar varu turot bet neka, netira un viss, zobi var jau redzet nav taja labakaja stavokli, pie tam prieksejo vins sev izsita un puse nokrita, es vienakrsi vairs nezinu KA LAI vinu pieradina ka zobi ir jaira, ta ir cina gandriz 3 gadu garuma bez panakumiem, un man tas ir smags jautajums, jo tik loti gribas lai berninam ir balti skaisti zobini, varbut jums ir kadi labi varianti, es vairas nezinu ko lai daru..

Ievietots 25. mai 2017 09:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

Ir jāpiesaka vizīte pie zobu higiēnista. Higiēnists zobus notīrīs, noņems aplikumu un pārbaudīs zobu veselības stāvokli. Atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegs labākās rekomendācijas mutes higiēnas uzturēšanai. Bērnam, visticamāk, ir izveidojusies ļoti negatīva asociācija ar zobu tīrīšanu, kas viņā rada bailes un nepatiku. Kolīdz bērns sapratīs, ka tas ir noderīgi un var būt arī jautri, viss notiksies. Ir taču tik daudz grāmatiņu, ko bērnam lasīt par zobu tīrīšanu, ir multfilmas (arī latviešu valodā) par zobu higiēnu un to, kā tīrīt zobiņus, ir zobu tīrīšanas komplekti ar rotaļlietām, foršas birstītes un birstīšu turētāji. Mūsdienās ir tik viegli ikdienas nepieciešamību padarīt par rotaļu, pat nevajag idejas - izmanto visu gatavu. Ir Pelēna Pekša grāmatu sērija, tur arī grāmata par zobu tīrīšanu, ārkārtīgi izsmeļoša un bērnu uzrunā viņam saprotamā manierē. Varbūt ir vērts ļaut bērnam pašam izvēlēties sev zobu birsti (atbilstošu vecumam, jo arī sariņu materiāls var izraisīt diskomfortu un sāpes tīrīšanas laikā), kvalitatīvu zobu pastu, ļaut bērnam tīrīt pašam, ar taimeri un par tām divām minūtēm kārtīgi applaudēt. Gan jau kaut kas ir mēģināts, bet jo vairāk vecāki uzvilksies, jo vairāk bērnam nepatiks.
Pievienots 26. mai 2017 09:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE