Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Anonīms

Diskusija: Mobilās aplikācijas bērna attīstībai

Var būt es līdz šim vēl tā mierīgāk uztveru mobilās ierīces, jo pašlaik bērns ļoti labprāt grib iet ārā, pastaigāties uz mežu, vai kopā ar citiem bērniem spēlēties smilškastē. No kā ir bail, ka tas viss var vienā dienā mainīties, un tiek nogriezts kā ar nazi - bērnam vairs nekas neinteresē. Šķiet, būs jāsamazina planšete - var būt tikkai pa brīvdienām jādod. Ar sievu jau tagad plānojam, ka bērnam teiksim - planšete ir remontā Domāju, ka pilnībā arī tomēr nenoņemsim - bail arī par to, ka būs grūtāk nākotnē, jo ierīces tik strauji attīstās. Katrā ziņā interesanti palasīt, kāda ir pieredze citiem vecākiem. Paldies

 

LAPAS KARTE