Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Pērc, pārdod, atdod

Kur labāk nopirkt octa pdrošināšanu?

Man te varbūt offtopic, bet pie reizes gribēju pajautāt, kāda pieredze, kur labāk nopirkt? Steidzami vajadzētu kādus ieteikumus no pieredzes? 

Ievietots 24. jūl 2009 00:30

Ieraksti komentāru
Secība:

Līgucis, Pelīte

Es izmantoju šo -   un tad zinu kurā no piedāvātajām firmām ir lētāk un to arī ņemu (savadi tur mašīnas datus tev parādīs cenas un turpat vari nopirkt uz e-pastu atsūtīs polisi un tik brauc!)
vēl ir tādi visādi, kurus neesmu izmantojusi -
 - šo vispār pirmo reizi redzu
Neviens nepateiks kur ir lētāk, jo katram cilvēkam un mašīnai tās summas atšķiras vismaz man tā ir bijis, ka ar dažādām mašīnām un dažādiem īpāsniekiem mainās arī lētākās firmas nosaukums
Pievienots 24. jūl 2009 05:44

Atbildēt komentāram

Agitēns

Tagad OCTA vel letakpasam.lv! Vēl šitajā var pačolēt!
Pievienots 24. jūl 2009 07:41

Atbildēt komentāram

Pepija,Dacia

Ieraksti google octa polises un tev izmetiis visadus linkus....Paskaties tur ir taads links, kur var saliidzinat cik maksa octa apmeram 8 dazadas kompanijaas.....Un tad nu izvelies sev piemerotaako Kad es savejam auto pirku, visletak sanaaca Ginsidige vai kaa tur
Pievienots 24. jūl 2009 07:47

Atbildēt komentāram

Līgucis, Pelīte

nu jā es laikam skaidri nepateicu tās visas adreses, ko uzrakstīju, ir domātas tieši cenu salīdzinšanai starp vairākam firmām
Pievienots 24. jūl 2009 11:20

Atbildēt komentāram

senjorita

lētāk kā gjensidige nekur nav ...
Pievienots 24. jūl 2009 11:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

tam gan nepiekrītu, piemēram šomēnes ban piedāvājums ko arī izmantoju bij uz pusi lētāk nekā gjensidige.
Pievienots 24. jūl 2009 13:50

senjorita

es vnm pērku gjensidige, jo tur ir lētak. un tiko par to pārliecinājos eagents.lv mājas lapā.
Pievienots 24. jūl 2009 14:03

Danocka

Manai mašīnai tieši šī firma piedāvāja par 3 x dārgāk, nekā citas, tā kā ne visām mašīnām šī ir lētākā!
Pievienots 24. jūl 2009 14:42

Anonīms

Kā kuram aut
Pievienots 27. jūl 2009 12:03

Anonīms

eagents.lv Tur ievadi datus un paradis kur visletak un kads kvalitates reitings
Pievienots 24. jūl 2009 12:45

Atbildēt komentāram

Anonīms

www.abcpolise.lv  ievadi datus un tad jau izvēlies, kur kompānija piedāvā Tev vispiemērotāko
Pievienots 24. jūl 2009 14:13

Atbildēt komentāram

monika

Jā, es zinu, ka polises cena ir atkarīga no ļoti daudziem faktoriem, bet vēlējos, lai jūs padalaties pieredzē, jo labas atsauksmes par kādu konkrētu vietiņu arī palīdz izvēlēties. 
Pievienots 26. jūl 2009 16:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

Droši raksti , piedāvājam dažādu apdrošināšanas sabiedrību polises, ir labas atlaides!!!
Pievienots 27. aug 2009 10:48

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pievienots 27. aug 2009 11:36

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE