Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dzemdības Rēzeknes slimnīcā

Labdien! Man strauji tuvojas tas laiks,kad būs jādodas uz kādu dzemdību nodaļu!  Protams,tā ir tīrā laimes spēle-paspēsi vai nepaspēsi tieši uz to slimnīcu uz kuru plāno! Tādēļ gribu noskaidrot kāda situācija ir Rēzeknes dzemdību nodaļā! Kāda attieksme u.t.t. Padalieties pieredzē!
Paldies!

Ievietots 16. apr 2017 14:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

ievasieva

Man šķiet, ka tā ir tīrā laimes spēle. Pāris gadus atpakaļ abas ar draudzeni dzemdējām Rēzeknē. Man viss bija ok, biju pie Ivanova, bet draudzenei "paveicās" tikt pie sievietes ārstes. Nu viņai nācās klausīties replikās ne tajās jaukākajās. Man atkal dakteri likās super, bet nu māsiņas un sanitāres... Pfff... Bet pozitīvais- viņiem man šķiet ir labs aprīkojums, lai krīzes situācijā palīdzētu bērniņam, kas arī nav mazsvarīgi.
Pievienots 20. apr 2017 18:23

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE