Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dzemdības Rēzeknes slimnīcā

Labdien! Man strauji tuvojas tas laiks,kad būs jādodas uz kādu dzemdību nodaļu!  Protams,tā ir tīrā laimes spēle-paspēsi vai nepaspēsi tieši uz to slimnīcu uz kuru plāno! Tādēļ gribu noskaidrot kāda situācija ir Rēzeknes dzemdību nodaļā! Kāda attieksme u.t.t. Padalieties pieredzē!
Paldies!

Ievietots 16. apr 2017 14:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

ievasieva

Man šķiet, ka tā ir tīrā laimes spēle. Pāris gadus atpakaļ abas ar draudzeni dzemdējām Rēzeknē. Man viss bija ok, biju pie Ivanova, bet draudzenei "paveicās" tikt pie sievietes ārstes. Nu viņai nācās klausīties replikās ne tajās jaukākajās. Man atkal dakteri likās super, bet nu māsiņas un sanitāres... Pfff... Bet pozitīvais- viņiem man šķiet ir labs aprīkojums, lai krīzes situācijā palīdzētu bērniņam, kas arī nav mazsvarīgi.
Pievienots 20. apr 2017 18:23

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE