Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Darba alga grūtniecības laikā

Sveiki! Vēlējos pajautāt,varbūt, kāda varēs padalīties. Šobrīd esmu 4. mēnesī,līdz šim strādāju par viesmīli,kur paplātes jānēsā arī pa trepēm. Darbā vēlos pajautāt mazāk maiņu,lai nwnodarītu pāri bebim. Taču alga tiek aprēķināta nevis pa stundām,bet no pārdotā. Sanāk,ja vēlos mazāk strādāt,mazāka alga,taču lasiju,ka alga nevar samaināties,ja prasu mazāk h,veselības dēļ
 Kā tur īsti ir? Zinu,ka ofisā strādājošai draudzenei samazināja slodzi,taču izpeļņa nemainījās. Kā man rīkotoes? Citu darbu, darba devējs nevar nodrošināt. Iet uz sl? Gluži mājās sēdēt negribu,taču apgrūtināt pārējās meitenes arī ne. Viņas skraidīs un es ne. Katrs pasūtijums jānes uz otro stāvu,par 1 stāvu nesūdzētos.

Ievietots 11. apr 2017 14:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE