Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Eco slim

sveiki.vai kada ir meginajusi jauno ecoslim pilienus svara samazinasanai?kadas atsauksmes 

Ievietots 25. mar 2017 10:24

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Ieteiktu labāk pamēģināt sabalansēto uzturu Energy Diet vai Energy smart. Tai pašai kompānijai ir arī labs Energy slim kurss 25 dien'm. JA ir interese, rakti man. Lietoju pati un nu esmu kļuvusi par kompānijas menedžeri.
Pievienots 30. mar 2017 08:38

Atbildēt komentāram

ponijs1983

Sveiki, sakiet lūdzu kādas ir izmaksas šim Energy slim kursam uz 25 dienām. Kādi ir nosacījumi?
Pievienots 17. mai 2017 09:54

skndaaala

Nu protams ja strādā tai pašā firmā kapēc gan nepaslavēt!
Pievienots 23. mai 2017 14:54

R.V.

Lietoju 5to dienu,ēdu ka parasti,bet 1kg klāt.Arī sastāvdaļas atškiras no internetā aprakstītajām!Rakstīju komentārus arī viņu mājas lapā,ka tas nedod efektu,bet tur neko neuzrāda.Acīmredzot jābūt izredzētajiem,lai to publicētu!
Pievienots  7. jūn 2017 20:02

Atbildēt komentāram

KristapsKent

Iesaku izmantot Grindex produktus, augsta kvalitāte un pieņemamas cenas.
Pievienots 13. nov 08:15

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE