Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Aukle ĀGENSKALNĀ ar LĪDZFINANSĒJUMU

ĀGENSKALNĀ, pie Mārtiņa baznīcas, SERTIFICĒTA AUKLĪTE kopš septembra audzina manu 2.5 gadīgo meitu (pirms tam strādājusi privātajā bērnu dārzā). Piedāvājam iespēju vecākiem atstāt savu bērniņu audzinātājas (lieto MONTESORI u.c. metodes) uzraudzībā uz DAŽĀM STUNDĀM VAI PILNU DIENU DARBA DIENĀS vecākiem nepieciešamajā laikā. Kopā ar audzinātāju bērniem būs iespēja attīstīt pašapkalpošanās prasmes, iepazīt krāsas, burtus un ciparus, mācīties krāsot, griezt un līmēt, kā arī apgūt citas dzīvē noderīgas prasmes un iemaņas. Tā arī būs bērnam iespēja pavadīt laiku spēlējoties ar attīstošām rotaļlietām vai izskrieties un paspēlēties PLAŠĀ PAGALMĀ AR BĒRNU LAUKUMU.

Bērnam būs INDIVIDUĀLA PIEEJA.
Bērniem no 1.5 gada var nokārtot LĪDZFINANSĒJUMU, lai vecākiem izdevīgāk.

Ievietots 14. mar 2017 13:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Sveiki man ir meitiņa un viņai ir 1,4 menesi pagaidām.Bet es intresējos vai jums vēl ir šāds piedavajums spēka?
Pievienots 14. aug 2017 16:12

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE