Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecības pirmie vēstneši.

Vai varat padalīties?

Kurā nedēļā sākās grūtniecības pazīmes?
Kādi simptomi jūs piemeklēja?

Ievietots 28. feb 2017 11:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Leona_salvaje21

Sveika. Esmu šobrīd 6. grūtniecības nedēļā. Kad uzzināju par savu grūtniecību (kas ir pirmā), biju 5. gr. nedēļā. Pēc profesijas esmu Vecmāte, tapēc nevajadzēja lieki gudrot - esmu vai neesmu stāvoklī, kaut gan bija bažas, jo 4,5 gadus ar vīru nekādi pie bērniņa nespējām tikt, un nu brīnumiņš ir parādījies un mūs pārsteidzis pavisam nesagatavotus. Manas pazīmes: menstruāciju kavēšanās veselu nedēļu (kas man nebija tipiski, jo vienmēr bija laikā), slikta pašsajūta (bet ne vemšana) no rītiem, palielināta un izmainīta ēstgriba (agrāk lietas,ko ēdu, vairs negaršo), pastāvīga temperatūra 37 un muguras sāpes (gr.laikā izteiktāk, jo veidojas diska trūce, kā iemesla dēļ iepriekšējo mēnesi biju uz slimības lapas un lietoju milzu devas antibiotikas).
Pievienots 28. feb 2017 14:52

Atbildēt komentāram

Kiki40

Paldies par tavu atbildi. Tiešām ir ļoti interesanti dzirdēt tavu pieredzi. No visas sirds priecājos par jums, ka jums beidzot viss ir izdevies! Es uzrakstīšu pāris pazīmes un tad varbūt tu vai kāds cits izteiks viedokli. Man ir palielinājusies ēstgriba, jūtos nogurusi un visu laiku ir neaprakstāms meiga trūkums. Visam klāt pa virsu vēl ir parādijušās mazas pumpiņas uz atslēgas kauliem.(āda vienmēr ir bijusi ideāla) Un vēl ,nevaru neieminēt, ka esmu palikusi ļooti aizkaitināma. wc, apmeklējum arī pēdējā laikā ir bijuši pabiežāki. Vēders jūtams ir uzpūties. Testu veikšu tikai pēc 2 dienām... Ļoti uztraucos. Situācija bija ļoti stūlba. Pārplīsa prezervatīvs un tikai pēc apmēram pusotras dienas izdzēru avārijas tableti. Sekss bija 14 . februāri. Šie tuvējie datumi iekrita labvēlīgajā laikā.. Vai varētu just simptomus, vai tomēr ir par agru? Liels paldies!
Pievienots 28. feb 2017 22:10

sandra2345

Testam noteikti nav par agru .Tavas pazīmes tik pat labi varētu būt PMS iespaidā!
Pievienots  1. mar 2017 18:30

Atbildēt komentāram

.....Angliete.....

Sveika. Sāksim ar to, ka katra sieviete, kā arī grūtniecība ir savādāka. Citām var būt simtomi kā pēc bukleta, citām var nebūt vispār nekā. Es pati esmu trīs bērnu māmiņa un tik atšķirīgas grūtniecības vajag vēl pameklēt. Pirmo reizi kad paliku stāvoklī ar savu pirmdzimto meituku,man bija tikai 20 gadi un par grūtniecību nenojautu līdz pat 12.gr. nedēļai. Bija galvas reiboņi, slikta dūša un nogurums, taču tos es norakstīju uz ikdienas problēmām jo mans tā brīža darbs bija saistīts ar mūžīgo steigu un kustību. Visu nodeva neraksturīga vēdera uzpūšanās, tad sekoja divi pozitīvi grūtniecības testi un visbeidzot apstājās mr. Ar otro meituku bija elementāri. Jau pie 4 nedēļas pazuda mr un ap 6 sākās slikta dūša, smaržu uztvere saasinājās un sāka vilkt uz saldu. Pa cik bija mazāk par 6 mēnešiem starpība, man nebija ilgi jādomā lai aizietu pēc testa uz aptieku. Nu un trešā grūtniecība vispār bija kadrs. Vispār nekādu simptomu, nekā. Nodeva pastiprinātā kāre pēc sāļas, ceptas gaļas. Uzzināju ap 6 nedēļu, kad joka pēc nolēmu uztaisīt testu. No sākuma netucēju jo domāju ka elektroniskie clearblue testi var ari "glukot", tacu pec vel 3 dazadu firmu testiem saptlratu ka tomer bus ari tresais kipars jas izradijas puika. Katrā ziņā veiksmi tev un iesaku kārtīgi izgulēties kamēr var savadak pati nozelosi
Pievienots 30. mai 2017 01:06

Atbildēt komentāram

Saulesmasa

Sveika. Es arī esmu grūtniecības 6.nedēļā (pirmā grūtniecība). Vispirms, jābilst, kad es vienmēr esmu ļoti labi izjutusi savu ķermeni. Un pēc mīlēšanās, nākamajā dienā sapratu, ka jūtos savādāk. Līdz testa veikšanai (11.dienā pēc mīlēšanās) biju jau iekšēji pārliecināta, ka esmu stāvoklī. Tests ar otru blāvu strīpiņu to apstiprināja. Pirms paziņošanas vīram, uztaisīju HCG testu. Tas parādīja 55.1.. grūtnniecība ir no 6 un vairāk. Pazīmes: ļoti miegaina, vislaik jūtos piekususi.. tas man ir liels šoks, jo vienmēr dzīvē esmu enerģiska un skrienoša Ap 3.ned. palika ļoti jūtīgas krūtis. Vēl papildus jau no pirmajām dienām man ir ĻOTI sapūties vēders.. un tāds joprojām. Jūtos kā balons Es iesaku uztaisīt HCG analīzes un tad būs skaidrība!
Pievienots 24. jūl 2017 11:55

Atbildēt komentāram

magone19

Sveikas, man kavējas mr 14 dienas, no sākuma domāju, ka tas ir dažādo emocionālo pārdzīvojumu dēļ, kas pēdējā laikā notikuši, taču ne jau tik ilgi. Uztaisīju 4 (!!!) testus, tie ir negatīvi. Īpaši citas pazīmes nav, varbūt ne biežas un ne pārāk spēcīgas sajūtas vēdera lejasdaļā, it kā sāktos mr bet nekā. Rīt beidzot tieku pie ārsta. Varbūt jums ir kāda līdzīga pieredze, komentāri?
Pievienots 27. jūl 2017 06:27

Atbildēt komentāram

Ievuks

Vairāk kā nedēļu pirms mēnešreizēm bija iekšēja nojauta, ka šomēnes nebūs. Tomēr kaut kā dikti gaidīju, kad sāksies, tomēr mr kavējās jau 4 dienas (gribu piebilst, ka kādus 3-4 gadus ir ļoti regulāras, vienmēr laikā ar 2 dienu nobīdi). Nopirku testu un pozitīvs. Plānots pie daktera doties pēc nedēļas, jo pēc visiem aprēķiniem tad būtu pagājušas kādas 6 nedēļas kopš bērniņa ieņemšanas. Pagaidām cīnos ar šaušalīgu nogurumu, ap kādiem 14, 15 dienā sākās miega lēkmes, kad acis nevar vaļā noturēt. bet citādi viss pa vecam. Tik vienīgais no ēšanas ir, ka ļoti grūti iet iekšā kaut kas gaļveidīgs. Gribas tikai visu svaigo ēst. Kā pat iedomājos, ka gaļa jāēd šķērmīgi sametas
Pievienots 29. jūl 2017 08:18

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveika! Par savu grūtniecību uzzināju 8. grūtniecības nedēļā. Aizdomas radīja svādas sajūtas vēdera lejasdaļā un protams grūtniecības tests. Šobrīd man ir 13. nedēļā un esmu laimīga ka man līdz šim nav bijusi neviena slkta dūša.
Pievienots 19. sep 2017 13:33

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE