Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Progresterons

Sveikas! 

Esmu grūtniecības 5.nedēļā apmēram. Nedēļu atpakaļ nodevu asinis uz progresteronu, rezultāts bija 22. Tad sāku dzert Duphastonu, vakar nodevu atkāroti analīzes un progresterons uzrādījās 17. Ārste tagad palielinaja devu no 2x tabletēm dienā uz 3x. Bet tagad uztraukums par to, cik traki tas ir? Ārste jau teica, ka lielas cerības nevajag likt, bet varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija un viss noritēja labi? Esmu satraukusies..

Ievietots 23. feb 2017 09:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Tātad 4. nedēļā tu jau atklāji, ka esi stāvoklī? Velti skriet tik ātri diagnosticēt grutniecibu, jo - ja ir ģenētiskas augļa patoloģijas, tad visbiežāk viss beidzas dabiski - sākas asiņošana un miers. Sieviete pat neuzzina, ka bija stāvoklī. Bet tagad tu velc to 5.nedēļu grūtniecību ar zālēm, maitā sev nervus, un iespejams, ka embrijam ir patoloģijas un tāpat viss izputēs. Mūsdienu laikmeta nelaime - visu uzzināt par ātru.
Pievienots 23. feb 2017 13:19

Atbildēt komentāram

Dzegara

Annika, kā var tik nežēlīgi rakstīt! Nokopēšu to, ko uzrakstīju Ilzei Verlātei. Jūs pilnīgi laikam par to visu neko nezināt! Man pašai bija līdzīga situācija, lietoju zāles un tagad man blakus skrien 2gadīgs brašulis, tas viss tikai pateicoties tam, ka reaģēju, ka mani ātri paņēma uzskaitē un lietoju zāles.
Pievienots 18. mar 2017 09:32

sandra2345

Diemžel tur nekas nav glābjams , lai cik skarbi nebūtu Dufs neko neglābs pati tam esmu cauri gājusi .Tikai visu novilksi ilgāk , un būs grūtak tam tikt pāri
Pievienots  1. mar 2017 18:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nesaprotu ārstus, kuri tik agras grūtnieces vispār ņem uzskaitē, jo tāpat mazuli SA gadījumā izglābt principā nav iespējams, kur nu vēl tik agri. Tad nu vēl izraksta zāles, lai pavilktu visu to ilgāk, lai gan organisms ir daudz gudrāks un bez iemesla no mazuļa neatbrīvojas. Es spēju saprast, ka ļoti gribas tikt pie mazā, taču, manuprāt, vajag atslābt un ļaut visam iet savu gaitu, taisīt GR testu tikai tad, ja MR kavējas vismaz trīs nedēļas un šim procesam pieiet ar zināmu devu fatālisma, no sērijas, kā būs, tā būs.
Pievienots  2. mar 2017 15:16

Atbildēt komentāram

Dzegara

Ilze Verlāte, Jūs pilnīgi laikam par to visu neko nezināt! Man pašai bija līdzīga situācija, lietoju zāles un tagad man blakus skrien 2gadīgs brašulis, tas viss tikai pateicoties tam, ka reaģēju, ka mani ātri paņēma uzskaitē un lietoju zāles.
Pievienots 18. mar 2017 09:30

ievasieva

Man arī bija ļoti zems progesterons un arī es lietoju medikamentus. BET! Dakteris man teica, ka tās zāles dzert nav jēgas, ir jālieto vagināli. Man bija izrakstīts Gepretiks.
Pievienots  4. mar 2017 05:14

Atbildēt komentāram

ievasieva

Iesaku aiziet pie daktera (tā paša vai cita) un pakonsultēties par citu medikamentu. Man tas duphastons nederēja.
Pievienots  4. mar 2017 05:25

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE