Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecība vai arī sekas?

Sveikas, māmiņas.
Lūdzu jūsu viedokli, jo šeit ir noteikti sievietes, kam ir bijis līdzīgi!
jo šādā situācijā esmu pirmo reizi. 

Ir atgadījies neparedzamais.
Dzimumakta laikā ir atgadījies neparedzamais - pārplīsis prezervatīvs!

No 14. uz 15. datumu ir noticis dzimumakts, kad pārplīsa.
16tajā.-  Es izdzēru ''Escapelle'' tableti. 

Ir pagājušas 9 -10 dienas no dzimumakta, kad sākās smērēšana. 
Cik esmu informēta, šajā laikā apaugļo olšūnu , kas ''izdarot savu ''var izraisīt nelielu smērēšanos.
Bet tik pat labi , tas var nozīmēt to, ka tas ir dēļ tabletes , ko izdzēru. 
Es baidos, jo 6 mēnešus atpakaļ, man bija Nenoticis aborts, ap 8 nedēļu. 
Sakiet lūdzu , vai kāda dzerot tableti, tāpat ir palikusi stāvoklī? 
Un vēlētos dzirdēt jūsu pieredzi un, vai par smērēšanos. 
Ko jūs domājat par datumiem?

Ārstam zvaniju , teica ,ka tas  varētu būt, dēļ tabletes, bet , ka varu uztaisīt testu un nākt. Jau iepriekš ,paldies! 

Ievietots 22. feb 2017 11:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

Vispār jau ir vairāki aspekti, kas potenciāli varētu ietekmēt Escapelle lietderību šajā situācijā. Pirmkārt, jau pašai jāizvērtē, cik lielas iespējas konkrētajos datumos bija iespējams palikt stāvoklī - datumi foruma lietotājiem neko būtisku neizsaka, svarīgāk ir zināt, kurā cikla dienā dzimumakts ir noticis un cik tuvu bija ovulācija. Vēl viens aspekts - kādi prezervatīvi tika lietoti, jo ir tādi, kam jau ir pievienoti spermicīdie lubrikanti, kas nomāc spermetozeīdu aktivitāti, tātad pat ja prezervatīvs pllīst, to nokļūšana līdz olšūnai vēl joprojām ir apgrūtināta prezervatīvam pievienoto vielu dēļ. Vēl viens aspekts - vai vispār ir notikusi spermas noplūde un cik ātri tika sajusta prezervatīva pārplīšana. Avārijas kontracepcijas iedarbība arī lielā mērā ir atkarīga arī no tā, cik ātri pēc dzimumakta to lieto, bet par spīti tam, ka iedzēri salīdzinoši vēlu, domāju, ka 98%, ka stāvoklī neēsi, ņemot vērā, ka visas šīs tabletes diezgan brutāli iedarbojas uz sievietes veselību. Ja tablete ir iedzerta pat divas dienas pēc 'noplūdes', stabili, ka auglim vairs nebūs kur attīstīties. Vizīte pie ginekologa gan ir obligāta vienmēr pēc šīm tabletītēm.
Pievienots 22. feb 2017 11:55

Atbildēt komentāram

Kiki40

Liels paldies, par viedokli! Jā , spermas noplūde ir notikusi 100%... Bet ceru , ka viss būs labi. , Jo biju lasījusi, ka sieviete 6 h pēc dzimumakta ir izdzērusi tableti un, tāpat ir palikusi stāvoklī. bēdas
Pievienots 22. feb 2017 16:53

Atbildēt komentāram

Kiki40

Es shitaa iekritu un man nepaliidzeja nekadas avaarijas tabletes.
Pievienots 22. feb 2017 16:58

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE