Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gr sākumā!!!?!

Sveiki.man ir tada situacija, kad pagajsmenes 30.janv.bij mr.bet tas bij tikai 3 dienas 7dienu vietā. Nu jau 3 dienas man ir jutīgi krūšu gali,ir nelieli roza izdalijumi reizem ar sarkanu/ brūnu piejaukumu. Vēders zem nabas arī velk un sap.bet tik pat atri pariet. BT ir 36.3. Un pie visa šī garastavokla mainas.  Vai tā varetu but grutnieciba?  Varbut vel kadai tā vai līdzīgi ir bijis.ludzu padalaties pieredzē.  Pie arsta tieku tikai nakammenes sakumā. 

Ievietots 20. feb 2017 11:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Nu nez, nez, ja pieņem, ka ovulācija bija ap 10-14. februāri, tad tagad tev grūtniecība reāli kādi nedēļu. Nekādas tādas sajutas nevar but, jo olšūna vēl pat nav implantējusies dzemdē, tas notiek ap 7-10 dienu.
Pievienots 23. feb 2017 12:07

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE