Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Jauno māju pirmā rūpe

Sveiki.

Ar vīru pirmo reizi dzīvē nopirkām dzīvokli, bet īsti nesaprotam, ko tālāk.
Dzīvoklī uz noteiktu laiku dzīvo iepriekšējais saimnieks ar kuru ir pirkuma līgumā atrunāta vienošanās, ka visu to laiku, kamēr viņš tur dzīvo, viņš maksā rēķinus.
Tā kā neesam pārslēguši līgumus, tad gāze un elektrība vēl ir uz vecā saimnieka vārda, un laikam šīm instancēm ir vienalga kurš maksā, ka tikai maksā, bet īsti nesaprotam, kas notiek ar apsaimniekošanu un zemes nomu, vai arī tur jāpārslēdz līgumi, vai ir kādam jāzvana un jāziņo, ka esam jaunie īpašnieki?

Ievietots 17. feb 2017 14:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Nu kā tā,neviens nepaskaidro,ko darīt ar dzīvokli?Vispirmsjau jums dzīvoklis jāpārreģistrē Zemesgrāmatā uz sava vārda,kad būs jaunais ieraksts-jādodas pie apsaimniekotāj un jāslēdz līgumsgan par apsaimniekošanu,gan zemes nomu,ja tā nav noprkta komplektā ar dzīvokli, uz sava vārda,tāpat gāze,elektrība,internets.Tad ,kad reģistrēsiet Zemesgrāmatā-nodokļi tiks aprēķināti automātiskiProtams,ka tas viss jums jādara pašiem.Tas,ka dzīvoklī dzīvo vecais īpašnieks,neatbrīvo jūs no dokumentu sakārtošanas.
Pievienots 18. feb 2017 17:33

Atbildēt komentāram

Oktobra Kaķis

Zemesgrāmatā jau esam pārreģistrējuši un rēķins par zemes nomu arī pienāca uz deklarēto adresi, nekur pat nevajadzēja iet. Par pārējo pārreģistrēšanu painteresēšos iestādēs. Paldies par atsaucību.
Pievienots 20. feb 2017 09:18

LAPAS KARTE