Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Rentgens nierem grūtniecības pašā sākumā

Sveiki!
Tā nu sagadījās ka man tika veikts rentgens muguras lejasdaļai-nierem, bet pēc foto izskatās ka visai mugurai. Tajā brīdī man neviens nejautaja vai esmu stāvoklī, lieki piebilst, ka nemaz nezināju ka ir iestājusies grūtniecība. Nedēļu pēc rentgena uzzināju, ka ir gaidāms bēbis. Lielais prieks ātri beidzās ar satraukumu, jo sapratu ka rentgena laikā biju stāvoklī. Aizejot pie ginekoloģes, teica ka pēc pēdējām MR jābūt sešām ned., pēc izmēriem ir četras. Pēc maniem aprēķiniem, kad bija pirmais dzimumakts bez izsargāšanās, bija ovulacija, un ar sanāk četras nedēļas np tā brīža. Ārste pagaidām nevarot redzēt dzelteno maisu(laikam tas no kā barojas bērns,ceru ka sapratu pareizi). Teica lai eju pēc divām ned uz USG, tad varbūt varēs redzēt. Ieteuca iet nodot katru otro dienu HCG, lai redzu, ja aug, tad ir izredzes ka viss turpināsies, ja neaug, tad jāgaida kad viss tirisies. Tākā tad kad paliku stāvoklī HCG bija 833, pēc piecām dienām jai 5084. Izskatās ka aug. Toties jautājums jums-kad var redzēt to dzelteno maisu auglim, un cik liela iespēja ka bērns var piedzimt ar slimībām/mutāciju vai ko citu? Pēc maniem aprēķiniem sanāk ka rentgens bija tad, kad bērniņam bija tikai viena, max divas ned.
Paldies!

Ievietots 7. feb 2017 19:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Manuprāt, ja bobājumi būs tik lieli, tad augļa attīstiba apstāties un būs spontānais aborts. Tik agrīnā vecumā daba vienkarši neļauj saglabāt patoloģiskas grūtniecības. Bet vispar tas ir baigi nepareizi, ka nepajautāja par iespejamo grutniecibu. Tas ir obligāti jānoskaidro. Vismaz formāli jāpaprasa.
Pievienots 12. feb 2017 14:09

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE