Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Balvu dzemdību nodaļa

Sveikas, māmiņas!
Vēlētos dzirdēt jūsu domas, kam ir bijusi saskarsme, par Balvu slimnīcas dzemdību nodaļu. Kāda attieksme ir dzemdību laikā no A līdz Z, kāda ir personāla attieksme un varbūt vēl kāds interesants info jums ir. Paldies!

Ievietots 2. feb 2017 08:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

adžis

Sveika. Es pati nesen (26.01) dzemdēju Balvu dzemdību nodaļā. Jāsaka, ka esmu apmierināta, nejutos atstāta novārtā ne uz mirkli un jutos drošībā. Vecmāte un ārsts visu laiku bija blakus, pašā izstumšanas laikā neatkapās ne uz mirkli un centās visādiem veidiem mudināt , lai viss sanāk pēc iespējas efektīvāk. Personāls atbalstošs un zinošs. Likās, ka esmu starp savējiem, Dzemdību nodaļa pati arī mājīga, palāta arī feina, var izvēlēties kādu vien sirds kāro. Iesaku dzemdēt tur,
Pievienots  3. feb 2017 09:57

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE