Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Emocionālā, enerģētiskā labsajūta un atbalsts dzemdībās.

Labdien ziemā. Gribēju jums, visām māmiņām jautāt, kā jūs iekšēji emocionāli, dvēseliski jutāties dzemdību laikā? Cik lielā mērā jūsu vajadzības, vēlmes tika ņemtas vērā? Cik lielu pietāti notiekošajā procesā jutāt, redzējāt no iesaistītajiem cilvēkiem (mediķiem, arī radiniekiem)? Būšu priecīga, ja dalīsieties ar savu pieredzi, ar to, kas jums pietrūka (piem., vairāk cieņas, gādības, enerģētiskā palīdzība, apkārtējā miera, mazāk trokšņu utml.), kas jums bija nepieciešams (fiziskajās, emocionālajās sajūtās), bet tas netika sniegts vai nebija tāda iespēja to saņemt, sajust, kaut bija tāda nepiečiešamība.

 25. novembrī daudzviet pasaulē dienaskārtībā ir Rožu revolūcija, to veidojot kā informatīvu kampaņu pret vardarbību dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Lai saprastu, cik aktuāla šī tēma ir Latvijā, praktizējošā dūla apmācībā Jana Biezā pagājušā gada rudenī veica plašu aptauju, kurā piedalījās vairāk nekā tūkstotis Latvijassieviešu. 84,8 procenti no viņām pauda uzskatu, ka par vardarbību dzemdībās ir jārunā arī pie mums.Un ne visām sievietēm ir tuvie, kas var, vēlas atbalstīt.
Esmu par iejūtību, pietāti, ieklausīšanos, cieņu šajā pasaulē pret ikvienu būtni, arī sevi. Vai Tev būtu vajdzība pēc enerģētiska, emocionāla (līdz ar ko arī fiziska) atbalsta tieši dzemdību laikā?

Tas siltums, kas manās rokās, kas caur mani nāk no tālienes, no senču senčiem, aiz zvaigznēm, tas tiecas pie tevis, kas šo lasa. Kā sargs sagaidīt šajā pasaulē jaunu zvaigznīti.

Vēlos palīdzēt kaut vienai sievietei dzemdībās. Ar pietāti uz skaisto.

Cieņā, Madara.

Ievietots 14. jan 2017 20:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE