Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

asinosanas pastiprinasanas pec dzemdibam

labu dieni, naku seit jautat, varbut kads zina varu gaidit vai ne. pieraksts pie ginekologa ir 23 janvari.
1 decembri piedzima mazais, pec dzemdibam bija loti maza smeresanas lidz janvara sakuma jau vareja teik gaja uz beigam, -bija brungani izdalijumi kad vareja iztikt ar ielikniti,bet jau nedelu ir sakusies stipraka asinosana,kaut lidz galam nebija beidzies pecdzemdibu asinosana, zvanit dokam vai pagaidi lidz datumam, sapes nekadas nejutu, tikai 1diena bija ka menesreizes kad bija sapeja kajas.

Ievietots 11. jan 2017 10:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Nu ja nav temperatūras un sāpes, laikam var arī pagaidīt. Tikpat labi tās var būt jau mēnešreizes, īpaši, ja nebaro ar krūti.
Pievienots 12. jan 2017 10:04

Atbildēt komentāram

Čerija

Un? Kas tas beigās bija?
Pievienots 23. jan 2017 22:52

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE