Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Streptokoks zīdainim

Tā tad,- mans bērniņš saslima ar meningītu mēneša vecumā. Nekādi nevarējām saprat, kā tas varēja notikt. Gandrīz mēnesi gulējām slimnīcā, diezgan smagā stāvoklī. Ārsti ilgi nevarēja saprast kas par lietu, līdz bija aizdomas par meningītu. Pēc tam sekoja punkcija, analīzes uzrādot par meningītu un streptokoku. 

Jāpiemin, ka GR pēdējās nedēļās man taisīja anlīzes uz streptokoku, bija negatīvs.
Nesen sanāca runāt ar savu vecmāti (kura nebija dzemdībās), pastastīju par situāciju kā mums gājis, un tad sekoja jautājums-vai man dzemdībās tika kaut kas iešpricēts. Atbildēju, ka nē. Viņa pilnīgi palika uz pauzes. Man grasījās durt katetru, bet tā kā man jau tāds bija ievadīts, teicu, ka man jau ir. Beigās tā arī nekas netika ievadīts caur viņu. Bet tajā brīdī to nepiefiksēja. Iespējams, man tomēr bijis šis streptokoks, mans bērniņš ar to inficējies ārstu nolaidības dēļ... Vispār negribas atcerēties tādas dzemdības. Attieksme nekāda, vispār neko nesaka, ko dara/darīs. Pašai nācās jautāt kas notiek, ko man darīs un citus jautājumus, uz kuriem man netika atbilde sniegta. Murgs.  

Īsti pat nezinu kā rīkoties tagad. Iekšā tādas dusmas, kas tam mazulim bija jāpārdzīvo, tā pat arī mūsu ģimenei. 
Varbūt kādai vēl ir šāda pieredze? Vai tiešām analīzēs varēja kļūdīties un man tomēr bijis šis streptokoks?

Ievietots 11. jan 2017 09:33

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE