Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pabalsts

Labdien!

Mani interesētu šāds jautājums...
Pašlaik esmu pašnodarbinātā persona (darbojos ar rokdarbiem- tamborēšanu un izšūšanu), taču neesmu sociāli apdrošināta, jo ienākumi ir ļoti zemi (labi ja dažas lietiņas pa gadu sanāk pārdot). Algotu darbu nestrādāju, jo audzinu 2 bērnus. Rodas jautājums, vai man ir nepieciešama darbnespējas lapa, kura jāiesniedz  VSAA kopā ar pabalsta iesniegumu, lai saņemtu bērna kopšanas pabalstu 171 eiro apmērā?
Piebildīšu, ka bērniņa kopšanas laikā negrasos gūt ienākumus no savas saimnieciskās darbības.

Paldies!

Ievietots 7. jan 2017 11:15

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Tos 171 eiro piešķir visiem, arī tiem, kas nestrādā vispār.
Pievienots  9. jan 2017 14:20

Atbildēt komentāram

madžab

Kad tev ir jāiet dekrētā oficiāli? Es ieteiktu darīt tā, ka pēdējā ceturksnī uztaisīt fiktīgus ienākumus virs min.algas un nomaksāt min. VSAOI. Jo tad tu saņemsi lielākus pabalstus. VID lapā vari palasīt par IIN un VSAOI pašnodarbinātajiem: IIN maksā tikai tad, kad iesniedz deklarāciju! VID lapā par VSAOI un uz kuru kontu jāskaita nauda : no VSAA lapas: Pašnodarbinātajam kalendāra dienas vidējā apdrošināšanas iemaksu alga tiek aprēķināta atbilstoši faktiski veiktajām iemaksām pēdējo 12 mēnešu periodā, kas beidzas vienu ceturksni (3 mēnešus) pirms tā ceturkšņa, kurā tiek piešķirts vecāku pabalsts.
Pievienots 15. jan 2017 19:20

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE