Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Sapūsta mugura-Help!

Lieta tāda, ka jau 3 dienu mokos ar sāpēm vienā muguras pusē, šodien biju pie masieres, kopā sapratām, ka ir sapūsta mugura, tā kā šī masiere neko nevarēja ieteikt, tad vēršos pie Jums. Varbūt kādai ir gadījies līdzīgi un var ko ieteikt, jo dažreiz sāp līdz pat asarām. 
Esmu jau 30.nedēļā ar saviem dvīņu puikām. Aptiekā gāju pēc padoma, pateica, ka kategoriski aizliegts 3.trimestrī lietot jebkādas smēres, tā kā nezinu ko vel varētu izdarīt.

Ievietots 6. jan 2017 20:23

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

Man šķiet, ka akūti sāpošu muguru vispar nevajag masēt. Sāpēs vēl vairāk. Es painteresētos homeopātiskās aptiekās, jo ir sildošas ziedes, kurās nav ķīmijas un 30. nedēļu dvīņu grutniecība jau ir pamatiga slodze mugurai.
Pievienots  9. jan 2017 14:21

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE