Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Sapūsta mugura-Help!

Lieta tāda, ka jau 3 dienu mokos ar sāpēm vienā muguras pusē, šodien biju pie masieres, kopā sapratām, ka ir sapūsta mugura, tā kā šī masiere neko nevarēja ieteikt, tad vēršos pie Jums. Varbūt kādai ir gadījies līdzīgi un var ko ieteikt, jo dažreiz sāp līdz pat asarām. 
Esmu jau 30.nedēļā ar saviem dvīņu puikām. Aptiekā gāju pēc padoma, pateica, ka kategoriski aizliegts 3.trimestrī lietot jebkādas smēres, tā kā nezinu ko vel varētu izdarīt.

Ievietots 6. jan 2017 20:23

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Man šķiet, ka akūti sāpošu muguru vispar nevajag masēt. Sāpēs vēl vairāk. Es painteresētos homeopātiskās aptiekās, jo ir sildošas ziedes, kurās nav ķīmijas un 30. nedēļu dvīņu grutniecība jau ir pamatiga slodze mugurai.
Pievienots  9. jan 2017 14:21

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE