Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pretgripas vakcīna.

Labdien, gribēju pajautāt jūsu domas un pieredzi, par pretgripas vakcīnu grūtniecības laikā.  Saprotu, ka ir pēdējais brīdis lai vakcinētos, bet pat no dakteriem dzirdu pretējus viedokļus.

Ievietots 6. jan 2017 19:29

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Kurā mēnesī esi? Es personīgi neriskētu. 1. trimestrī noteikti nē, pēdējā, jau esot dekrētā, apkārt nevazātos. Otrajā trimestrī darītu visu profilaksei. Ir tādas ziedes, ko iesmērē degunā, kas pasargā gļotādu no vīrusiem. Aizmirsu nosaukumu, aptiekā pateiks.
Pievienots  9. jan 2017 14:23

Atbildēt komentāram

Xqas

Esmu 18 nedēļā, daktere ieteica, es tomēr izpotējos, jo man visi sīkumi ķeras klāt un ja ir gripa tad viņa ir smaga, daktere teica ka mūsdienās viņas nākot savādākas, nevis ar vīrusa izraisītājiem, bet uzreiz ar imūnvielām, kas mazulīti neietekmē, nu cerēsim ka tā arī ir visi dakteri, ar ko runāju ieteica. Māmiņas gan nē
Pievienots 12. jan 2017 07:32


 

LAPAS KARTE