Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dzemdības/ķeizars Cēsīs

Kāda pieredze ar dzemdībām/ ķeizariem Cēsu slimnīcā pēdējā gada laikā?

Ievietots 19. dec 2016 16:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

VEVE

Mans trešais bērniņš dzima Cēsu dzemdību nodaļā ar ķeizargrieziena palīdzību šā gada 5,janvārī. Nebeidzu vien dziedāt slavas dziesmas šai nodaļai un personālam! Tieši tā! Biju domājusi, ka tik superīgu attieksmi Latvijas medicīnā jau vairs nekur nesagaidīt! Izvēlējos šo slimnīcu tāpēc, ka manā pilsētā slimnīca ir likvidēta un vēl arī tāpēc, ka savulaik pati mācījos Cēsu med.skolā. Mazajam tūlīt būs gads, bet es jau atkal esmu gaidībās, un uz maiju atkal taisos tieši uz Cēsīm! Viennozīmīgi! Esmu neizsakāmi pateicīga Cēsu dzemdību nodaļas kolektīvam un dr.Kumpiņai! Tā kā droši brauc uz Cēsīm dzemdēt!
Pievienots 26. dec 2016 18:05

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE