Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dzemdības/ķeizars Cēsīs

Kāda pieredze ar dzemdībām/ ķeizariem Cēsu slimnīcā pēdējā gada laikā?

Ievietots 19. dec 2016 16:34

Ieraksti komentāru
Secība:

VEVE

Mans trešais bērniņš dzima Cēsu dzemdību nodaļā ar ķeizargrieziena palīdzību šā gada 5,janvārī. Nebeidzu vien dziedāt slavas dziesmas šai nodaļai un personālam! Tieši tā! Biju domājusi, ka tik superīgu attieksmi Latvijas medicīnā jau vairs nekur nesagaidīt! Izvēlējos šo slimnīcu tāpēc, ka manā pilsētā slimnīca ir likvidēta un vēl arī tāpēc, ka savulaik pati mācījos Cēsu med.skolā. Mazajam tūlīt būs gads, bet es jau atkal esmu gaidībās, un uz maiju atkal taisos tieši uz Cēsīm! Viennozīmīgi! Esmu neizsakāmi pateicīga Cēsu dzemdību nodaļas kolektīvam un dr.Kumpiņai! Tā kā droši brauc uz Cēsīm dzemdēt!
Pievienots 26. dec 2016 18:05

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE