Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

pretapaugļošanās tabletes

Sveiki. Padalieties lūdzu ar pieredzi, esu 5 gadīga berna mamma, lietoju pretapaugļošanas tabletes,viss itka riteja labi, bēt pedejas divas nedeļas ir sajūta itka ir slikta dūša bet vemt nevemju. Ēsti itkā gribas bet reāli ieēst nevaru. Citu simptomu nav. Sakiet vai kāda ar ko tādu ir saskārusies, un vai varētu būt ka esu stāvokli palikusi???

Ievietots 13. dec 2016 12:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

susiite

ari dzerot sis zales var palikt stavokli. ik pa laikam zales vajag mainit. neiesaku no pieredzes sada tipa zales.
Pievienots 18. dec 2016 23:57

Atbildēt komentāram

Annika

Teorētiski, ja neizdzēri pareizā laikā, ja lietoji papildus medikamentus, ja ir bijusi vemšana, caureja utml lietas, kas var ietekmēt tablešu uzsūkšanos, jā, vari palikt stāvoklī. Tests priekš kam? uztaisi un redzēsi.
Pievienots 21. dec 2016 11:11

Atbildēt komentāram

kleera

dzeru jau daudzus gadus, stāvoklī palikt ir diezgan nereāli, esmu piemirsusi iedzert daudz reižu, esot izbraukumā vai izklaidējoties, stāvoklī neesmu palikusi ne reizi, tik ātri jau tie hormoni nevar izdalīties no organisma, tad jau mēnešreizu asiņošana sāktos uzreiz nākamajā dienā nevis ceturtajā pēc pēdējās tabletes paciņā, uztaisi testu, kā jau te bija rakstīts.
Pievienots 29. dec 2016 15:00

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE