Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Superauklīte Ķengaragā un ap to.

Gados jauna auklīte, ar bagātu pieredzi, meklē auklējamo bērniņu 2-3x nedēļā, tātad - nepilnam laikam. Ir pieredze ar zīdaiņiem no 2 mēnešu vecuma, dvīņiem. Mazais mīļumiņš vienmēr būs samīļots, tīrs, paēdis un izgulējies. Pastaigas svaigā gaisā, pie labas veselības, ir neaizvietojamas. Ejam, izzinam apkārtni, parunājam ar visiem interesantajiem kokiem, zāles stiebriņiem un čiekuriem. Cienu kārtību mājās, un neatsaku mammas vai tēta lūgumam uz uzkopšanu. Noteikti pieejamas atsauksmes no citām ģimenēm, bērniem. Paldies par interesi, gaidīšu vēstules. Kristīne. 

Ievietots 11. dec 2016 12:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE