Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vai vajag

Esmu precējies jau gadu, kopā dzīvojam jau apmēram 4 gadus. Bet man galīgi un nemaz nav vēlmes pēc bērniem... Un man te apkārtējie bāž acīs, ka tas taču neesot normāli, ja nevēlas bērnus..

Ievietots 24. nov 2016 16:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Labāk lai nav bērnu,nekā ir un tie ir nemīlēti.Esat laikam egoists un vienīgais bērns ģimenē.
Pievienots 27. nov 2016 06:01

Atbildēt komentāram

Kommaer

Dzīvības dzinulis ir vairošanās. Ja tas nav, tad tā ir upurēšanās vai arī psihosomatika. Sekss ne pa velti ir labākais uz pasaules kaifs. Dieviņš visu saka priekšā. Protams, svarīgs aspekts ir- tam būt gatavam- lai ir nauda un brīvais laiks ģimenei, kas pie šīs absolūti traģiskās iekārtas ir grūti izpildāms uzstādījums.. Bet mīlestība dara brīnumus.. un, ja ir mīlestība, tad ir arī viss pārējais =)))
Pievienots  8. dec 2016 22:04

Atbildēt komentāram

maijvabole

Nu nezinu,kāpēc čalis ir precējies-lai par velti seksotu un kāds zupiņu uzvārītu,bet ,manuprāt,mīlestība gan tā nav,kas likusi šo soli spert.
Pievienots 11. dec 2016 17:08

Annika

maijvabole, lai seksotu par velti, nav jāprecās. Šīs lietas tagad var dabūt vienkāršāk par vienkāršu un bez maksas.
Pievienots 26. dec 2016 07:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man jau liekas ja sievai nav pretendziju ka vel nav tie berninji tad par to ko citi runaa nav iemesls uztraukties.
Pievienots 22. feb 2017 19:50

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE