Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Darbs no mājām

Darbiņš no mājām:


Izdevīgi finansu ieguldījumi:
Iegādājoties kompānijas Skyway akcijas sākuma etapā (šobrīd kompānija ir 8. no 15. etapiem) kamēr notiek sertifikācijas poligona celtniecība, Jūs tās iegūsiet par ievērojami zemāku cenu, bet pēc kompānijas iziešanas pasaules biržā, Jūs saņemsiet ienākumus kapitalizācijas.

Dividendes:
No katras Skyway kompānijas akcijas Jūs saņemsiet dividendes no kompānijas blakusprojektiem visā pasaulē, kur būs izmantota Skyway tehnoloģija.

Akciju pārdošana:
2018.gadā plānots iziet biržās, kur vienas akcijas vērtība būs ne mazāka par 1 usa. 

Reģistrējoties šeit, Jūs saņemsiet 100 akcijas dāvanā: 
tal/?
partner_id=170891
 

Ja kādi jautājumi, droši rakstiet.

Ievietots 19. nov 2016 16:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Marekskompts

Vajag darbu vasarai, vai vienkārši vēlies vasarā piepelnīties? Ienāc un sāc strādāt tiešsaistē jau pat šodien: (y) Atalgojums ir atkarīgs no Tavām spējām, dienā iespējams pelnīt pat vairākus simtus eiro! Viss ir tavās rokās, nāc un uzzini vairāk: (y)
Pievienots 21. mar 2017 14:27

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE