Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Sludinajums/meklejam aukliti darbam Tallina, igaunija

Meklējam mīļu auklīti dvīņu meitenŗm (1.1g). 

Auklītei jābūt ar pieredzi bērnu auklēšanā (vēlams dvīņu vai divu bērnu ar mazu vecuma starpību), ja ir serifikāts un/vai rekomendācijas, tas tiks ņemts vērā. 
Citas prasibas: 
Latviešu valodas prasmes;
Tīrīga un bez kaitīgiem ieradumiem;
Radoša, spējiga darboties ar bērnu atbilstošam vecumam (zīmēt, līmēt, krāsot u.c.);
Prot un patīk gatavot ēst priekš bērniem.
Piedāvājam: 
Labus darba apstākļus;
Cieņpilnu attieksmi un atalgojumu, par kuru vienosimies;
Darbs  - 5 dienas nedeļā no 8.00 - 18.00 mājās Tallinā, Kalamaja (jauna, sakopta, tīra vide ar rotaļu laukumu pagalmā un lieliskām vietām pastaigām);
Ēdiens bērniem un auklītei uz vecāku rēķina. 
Biletes turp un atpakal. 

Ja ir interese lūdzu rakstiet vai zvaniet. Ja šis sludinājums nav aktuāls Jums, lūdzu pāsrsūtiet to ieninteresētām personām.

Lita () +371 29250988 

Ievietots 9. nov 2016 11:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE