Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grūtniecības tests


Rīt gan zvanīšu savai dakterītei un pieteikšu vizīti, bet pirms tam vėlos uzzināt šo to par grūtniecības testiñu. 

Divu mēnešu laikā kopš ar vįriñu mēginam tik pie mazula, es esmu uztaisījusi vismaz 8testus! Kad likās, ka šomēness mums atkal nesanāca, tests uzrādija gandrīz pozitīvu- respektīvi viena koša otra blāvāka bet IR.
Nav kam pajautāt, jo pirmos mēnešus paturēsim to noslēpumā!

Ievietots 11. okt 2016 17:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

qwerty555

un kāds ir jautājums?
Pievienots 11. okt 2016 19:37

Atbildēt komentāram

Maru

Ja godīgi, vairs neatminos, kā man bija, lai gan esmu tos izlietojusi tiešām daudz, jo arī ļoti centos tikt pie mazuliša. Ja nemaldos, tad ik reiz, kad bija negatīvs, tad arī bija viena svītra un viss. Man liekas, ka pie pozitīvā viena svītra varēja būt mazāk izteikta, bet pavisam nedaudz. Katram gadījumam rīt un parīt uztaisi testus vēl, jo varbūt tev ir pats, pats grūtniecības sākums vai otrādi - maldi. Lai veicās! Noteikti tā diena pienāks! Tici! Man pienāca pēc divarpus gadiem. Tā bija mana laimīgākā diena..
Pievienots 13. okt 2016 13:28

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE