Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ķeizargrieziens

Sveikas māmiņas!
Esmu 30. grūtniecības nedēļā ar otro bērniņu! Vēlos, lai Jūs māmiņas, kam ir bijis ķeizargrieziens padalieties pieredzē!
Pirmais bērniņš pasaulē nāca pirms 2,6 gadiem ar neplānotu ķeizargriezienu! 
Tagad cik saprotu, arī otram bērniņam pēc tik maza laika posma pasaulē ir jānāk ar plānotu ķeizargriezienu!
Esmu runājusi ar savu ginekologu pa šo tēmu, bet viņa tik aizrunājas, ka es tak varot pati dzemdēt, lai nedomāju pa KG, ka valsts nevēlas, lai tik daudz plānotos KG taisa utt! 
Liekas, ka viņa takā savā veida mēģina man uzspiest to, ka pašai jādzemdē! 
Bet pēc pirmā bērniņa dzimšanas jau uzreiz sapratu,ka otrs bērns ar nāks pasaulē ar KG, jo nevēlos tādu pašu pieredzi, nomocīja mani, bērniņu un tad aizveda uz operācijas zāli! 
Sakiet, kurā nedēļa Jums nozīmēja doties saskaņot plānoto dzemdību datumu?! 

Ievietots 7. okt 2016 13:34

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE