Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Plānotais ķeizars un gļotu korķis

Dāmas! Vēršos pie jums pēc padoma! 

Ir ieplānots ķeizargrieziens nākamnedēļ sākumā bērna tūpļa guļas dēļ! 
Taču šodien pamanīju, ka pamazām sāk izdalīties gļotu korķis. Sazvanījos ar dakteri, kura apstiprināja, ka tas ir gļotu korķis un ieteica gaidīt "sāpītes" un tad doties uz slimnīcu.

Tajā brīdī viss it kā bija skaidrs, taču ņemot vērā, ka gaidu pirmo mazuli, man nav ne jausmas, cik stipras tās sāpītes ir jāgaida. Pagaidām fragmentāri jūtu, ka ik pa laikam, tomēr neregulāri, vēders savelkas, ik pa laikam(arī neregulāri) jutu muguru, uz doto brīdi gan vairs ne. Tomēr nešķiet, ka būtu sācies nopietns dzemdību process, uz to iet pamazām.

Varbūt kādai no jums ir bijusi situācija- plānots ķeizars, bet gļotu korķis sāk izdalīties ātrāk...  lieki nīkt slimnīcā nevēlos, tomēr ar kaut ko riskēt arī ne. Kurā brīdī devāties uz slimnīcu? 

Paldies jau iepriekš!  

Ievietots 6. okt 2016 12:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Sāpēm jābūt regulārām, tad ir sākusies dzemdību darbība. Nu, piemēram, ik 7-10 minūtes. Gļotu korķis var izdalīties pat nedēļu, tas vēl nenozīmē dzemdības.
Pievienots  7. okt 2016 05:09

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE