Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

uznemtie kg grutniecibas laika

sveikas mammas!!!
ka jums ir gajis ar uznemtajiem kg grutniecibas laika??? par cik kg esat pienemusas svara??? ar pirmo meitu pirms 5 gadiem pienemos par 10kg un skiet sobrid ar otro ari nebus vairak par so skaitli, jo esmu jau 8 menesi un esmu pienemusies svara tikai par aptuveni 8kg

Ievietots 26. sep 2016 08:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

JapJap

Man iet 37 nedēļa un kopā pieņēmos par 14kg. Daudzi šokā, jo nevar pēc izskata pateikt, tikai vēders milzīgs. Tas taču forši, ka tik maz pieņēmies! Pašai vieglāk.
Pievienots 27. sep 2016 09:27

Atbildēt komentāram

ese

Abu grūtniecību laikā pieņēmos par 20 līdz 22 kg. Neēdu ne vairāk ne mazāk kā vienmēr , man pat ieteica ieturēt diētu, bet nespēju svara pieaugumu kontrolēt. Pagaidām vēl tikai mēnesis pēc dzemdībām, grūti spriest kā šoreiz, bet pēc pirmās grūtniecības 3 mēnešu laikā mazais laikam visu apēda un biju atgriezusies iepriekšējā formā
Pievienots  3. okt 2016 17:14

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE