Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Menstruaciju nav /Tests negativs

Pie stabīla cikla 25 dienas gara.Rit cikla 33 .dienā tests negatīvs .Uz Gulbja labratoriju doties nav pašlaik iespēju .Vai ir kādai bijis ta ,ka tests negatīvs ,bet grutniecība ir?

Ievietots 21. sep 2016 07:50

Ieraksti komentāru
Secība:

kriksitis

Arī mani tagad ir piemeklējusi šī lieta. un nezinu ko darīt, esmu veikusi 2 testus un abi negatīvi!!! bet MS nav...
Pievienots 21. sep 2016 08:52

Atbildēt komentāram

sandra2345

Vai tev ir sākušas menstuacija?
Pievienots 24. sep 2016 11:34

kriksitis

Man vēl nav. kavējas jau 2. nedēļas. Tomēr ir aizdomas, ka tomēr testi rāda aplam, nevar jau ne no šā, ne no tā, sāpēt krūtis, tā kā man jau viens bērniņš ir gadu vecs, krūtis nav pašā plaukumā, tad nu liekas, ka parādās formīgākas. dažreiz iesāpas vēders kā pirms MS, bet tad viss, apetīte lielāka, un pats galvenais, ir parādījies vēderiņš (iepriekš nebija). trešdien pie ginekologa un tad jau manīs.
Pievienots 24. sep 2016 19:02

sandra2345

Ko sacija ārsts?
Pievienots 28. sep 2016 09:24

maijvabole

Kā Jūs zināt,ka grūtniecība ir? Menstruāciju kavējumam ir 100 iemeslu arī bez grūtniecības.
Pievienots 21. sep 2016 11:20

Atbildēt komentāram

kriksitis

Neviens jau nesaka, ka ir, bet gan uzdot vai kādam tā ir gadījies,tomēr MS izkrišana ir pirmā no pazīmēm.
Pievienots 21. sep 2016 12:34

RR

Mājās lietojamiem testiem ir lielāka varbūtība būt viltus negatīviem, nekā otrādi. Saistīts ar HGC līmeni, ja sākumā tā līmenis ir zems, tad tests ir negatīvs, neskatoties uz to, ka grūtniecība ir iestājusies. Tev ir 3 varianti patiesības noskaidrošanai - asins analīzes, atkārtots tests pēc kāda laika, vizīte pie USG speciālista vai laba ginekologa.
Pievienots 21. sep 2016 19:58

Atbildēt komentāram

-Miky-

Man ari cikls ir regulars un kavekas menesreizes pat divas nedelas un sapeja vedera lejasdalja. Protams pirma doma - grutnieciba. Tests negativs,veders sap, temperatura 37,1 - 37,4 un menesreizu nav. Aizbraucam uz slimnicu un izradijas ka man ir cista 6×7 cm. Ieteica operet. Braucu uz operaciju iedeva narkozi viss un beigas operaciju zale noskaidroja ka cistas vairs nav. Viss izudis, lai gan neviens nsaprata ka,jo cista nepazud 3 dienu laika, bet pati redzeju to bumbuli ka kaut kas ir. 3h noguleju narkoze un pec tam vakara devos majas. Pec dzimumakta taja pasha diena ari sakas menesreizes. Taka labak aizbrauc pie ginekologa un parbaudies.
Pievienots 22. sep 2016 08:44

Atbildēt komentāram

sandra2345

Atnācu atskaitities cikla 38 dienā pozitīvs tests.Skaidri saskatamas 2 strīpiņas.
Pievienots 26. sep 2016 08:43

Atbildēt komentāram

sandra2345

Kriksīti ,KO sacija ārsts?
Pievienots 28. sep 2016 11:05

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE