Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gaidāmais mazulis - skorpions

Sveikas māmiņas un tēti. 
Mans gaidāmais mazulītis ir novembra bērniņš - datums 14 novembris, tātad - skorpions. 
Šodienas sarunā ar kolēģi, viņa sāk stāstīt, ka tad kad dzimst skorpions, ģimenē mirst kāds no tuviniekiem (tēvs, māte, vecvecāki) tajā pašā laikā, gadu pirms vai gadu pēc. 
Viņai pašai ir meitiņa skorpions, un mēnesi pēc mazās dzimšanas viņai nomira tētis. 
Protams iegūglēju arī šāda veida informāciju, kur viņas teiktais arī apstiprinājās, kas saistās ar to, ka skorpions ir ļoti spēcīga zīme kam nepieciešama enerģija, tapēc tie atņemot to kādam (skan briesmīgi) 

Pati arī esmu skorpions un mana draudzene ir skorpions. Jautāju mammai vai man dzimstot ir notikusi kāda nelaime ģimenē, ko viņa noliedza, sakot ka arī manas draudzenes ģimenē viss esot bijis labi pie mūsu abu dzimšanas. (draudzene ir mammas labākās draudzenes meita)

Pieļauju ka tie ir tīri tādi pesteļi un vnk sakritība. 
Kāds ir jūsu viedoklis? vai esat ko par to dzirdējuši? varbūt pašiem ir bērniņš skorpions? Mazāk par visu man gribās te lieki sākt satraukties, ja līdz mazulītes nākšanai pasaulē vien atlikušas 10 nedēļas. 

Paldies par jūsu viedokļiem jau iepriekš.

Ievietots 3. sep 2016 15:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Nu zini-pilnīgi dumja tev tā kolēģe-stāstīt tādus pekstiņus grūtniecei. Skaidrs,ka cilvēks sāk piedomāt un galu galā stresot,domāju,ka izmet šīs domas no galvas.Ja kādam tā ir gadījies,tad tā ir vienkārši sagadīšanās,neko tādu neesmu dzīvē dzirdējusi.Notiks tas,kam jānotiek un tur nav nekāda sakara ar horoskopa zīmēm,jebkurai zīmei ir sava enerģētika.
Pievienots  3. sep 2016 17:54

Atbildēt komentāram

sanija29

Sveika. Danna. Paldies par atbildi. Nu es domāju ka viņa pateica un tikai tad sāka domāt, jo tikko kā viņa pateica par savu tēti tā palūdzu lai viņa vairs nestāsta neko tālāk - negribu dzirdēt (domas uzreiz izskrien caur galvu par visiem saviem mīļajiem) un tad viņa tikai noteica, lai uz to neieciklējos, bet nu....bija jau par vēlu...vēl neesmu beigusi par to domāt. Pieļauju ka viņa noteikti nožēlo to ka ko tādu pirms mazais nācis pasaulē izstāstījusi, jo nu patiešām....tas ir drusciņ par daudz zināt
Pievienots  3. sep 2016 18:28

Lietus

No tādas kolēges , turies pa gabalu! Dzīvē notiek daudz sakritības, un tas arī viss! Tā ir sanācis, ka man apkārt, ir vieni skorpioni( radu bērni, pazinju bērni, draugi un pat mamma!), un nevienas sliktas zinjas! Skorpiona zīmē dzimušie, ir vieni no labākajiem!!!
Pievienots  4. sep 2016 18:24

Atbildēt komentāram

sanija29

Paldies Lietus. Tas principā arī bija viss ko man vajadzēja dzirdēt. Paldies. Apstiprinājumu ka tie ir suņu murgi. Paldies
Pievienots  5. sep 2016 14:04

Vilcenite

Man liekas, ka Tavai kolēģei vajadzētu sadot sutu par šādiem tekstiem sievietei, kura ir gaidībās! Skaidrs, ka tagad vairs nevari to izlaist no galvas. Centies domāt tikai pra savu gaidāmo bērniņu un neļauj svešām mēlēm ķerties Tev klāt Lai veicas!
Pievienots  5. sep 2016 12:16

Atbildēt komentāram

sanija29

Sveika Vilcenite. Paldies par atbildi. tiešām cenšos par to nedomāt. Pirmā diena bija gan drausmīga, jo ko darīt, ka tev pasaka, lai tavs bērns varētu piedzimt ir jānomirst kādam no taviem mīļajiem. Mamma daļēji nomierināja, jo teica, ka man dzimstot nekas tāds nav noticis, tad nu es sāku domāt ka tiešām kādam sagadīšanās
Pievienots  5. sep 2016 14:02

Vilcenite

Man liekas, ka Tavai kolēģei vajadzētu sadot sutu par šādiem tekstiem sievietei, kura ir gaidībās! Skaidrs, ka tagad vairs nevari to izlaist no galvas. Centies domāt tikai pra savu gaidāmo bērniņu un neļauj svešām mēlēm ķerties Tev klāt Lai veicas!
Pievienots  5. sep 2016 12:16

Atbildēt komentāram

Lorija

Sveika. Man meitiņa dzimusi 19. Novembrī,un neviens nenomira. Neklausies tādā kolēģē,viņai prāta maz. Tik tiešām lieku stresu tev rada. Vienīgi varu pateikt,ka skorpioni dikti spītīgi,bet gudri un mīļi.
Pievienots  6. sep 2016 11:59

Atbildēt komentāram

zaniiite

Sveika! Pati esu skorpions, kad piedzimu neviens nav aizgajis... mans virietis-skorpions, ari nekas slikts nav notiicis kad ir vins nacis pasaule... musu berninam janak pasaule 13.novembri. tatad atkal skorpions Nemaz nepielauju tadu domu, ka tagad kadam butu jaaiziet. Tadu fomu pat nepielauj. Sita sastasta, sak likties un sac domat. bet domam jau ir liels speks, un tadas domas labak izstripot no galvas! Ta ka, gaidisim mazos skorpioninus
Pievienots 13. sep 2016 13:49

Atbildēt komentāram

ievasieva

Ek, šīs stulbības!!! Tādām nejēgām ar mietu pa vienu vietu un to pašu visiem tiem, kas bez prasīšanas iekomentē grūtniecību un visu, kas ar to saistīts... Kā man tas tracināja!!!! Neuztraucies, tie ir tādi pesteļi, ka lielākus nemaz nevar gribēt! Mums, latviešiem, vispār ir tendence visur saskatīt negatīvo un par visu baidīties- noskaudīs, piesaukšu nelaimi utt. Ja palasa senlatviešu ticējumus, tad tur vispār sirmam jāpaliek... :p Neuztraucies, Tev būs pats burvīgākais bēbītis visā visumā Mums arī ir mazs, gandrīz divgadīgs skorpionītis, atskaitot to, ka viņš ir bezgala spītīgs, ar savu lielo viedokli par visu lietu kārtību, viņš mums ir lielum lielais prieks
Pievienots 16. sep 2016 11:27

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE