Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Mājdārziņā Rīgas centrā brīva vietiņa!

Omulīgā Ģimenes dārziņā Rīgas centrā ir viena brīva vieta PILNA LAIKA apmeklētājam!

Priekšroku dosim Mazai Dāmai, jo šobrīd esam 2 meitenītes un 4 puiši 
Radoša, aktīva ģimene, arī pieredzes bagāta pirmsskolas skolotāja un sertificēta auklīte, kā arī mamma un tētis saviem mazuļiem, izlolojuši omulīgu, radošu Mājdārziņu mazuļiem no vecuma, kad mazais prot patstāvīgi sēdēt un rāpot, līdz 3 gadu vecumam, kad mazajam pienācis laiks lielākiem izaicinājumiem Lielajā bērnudārzā.
Mūsu Ģimenes dārziņš ir, kā tilts starp mājām un ģimeni un Lielo Bērnudārzu, kur, saglabājot omulīgu mājas atmosfēru, mācīties draudzēties un sadzīvot ar citiem vienaudžiem, pieaugušajiem un pasaules lietu kārtību.
Atrodamies Rīgas centrā, Avotu un Matīsa ielu krustojumā. Darbojamies jau vairākus gadus, un pie mums mazie jūtas, kā savās otrajās mājās.
Ikdienu cenšamies organizēt tā, lai mazajiem būtu sajūta, kā lielā ģimenē - katram mazajam mūsu saimītē ir sava loma, darbiņi, iespēja paust savu personību un, atbilstoši mūsu mazo Personību interesēm un gaumei, tiek radīts viss, sākot no ēdienkartes, līdz izglītojošu un radošu ikrīta nodarbību saturam.
Mēs cenšamies realizēt apvienojumu - individuālu uzmanību katram mazulim un iespēju radoši un izglītojoši darboties, kā arī iegūt savus pirmos draugus.
Mēs piedāvājam:
* Bērncentrētu, pozitīvu, individuālu attieksmi pret katru mazuli
* Radošas, praktiskā pieredzē balstītas, vispārējo attīstību veicinošas ikdienas nodarbības, dabas eksperimenti, muzikālie rīti, drīzumā angļu valodas rotaļnodarbības.
* Mierīgu mājas atmosfēru, nelielu bērnu kompāniju (~5-8 mazuļi un 2 pieaugušie).
* Individuālu adaptāciju (iepazīšanās periods kopā ar mammu/tēti/omīti, individuāla miega rituāla kopīga radīšana)
* Slēgtu, Virtuālu dienasgrāmatu par mūsu ikdienas piedzīvojumiem un sasniegumiem, daudz jauku fotogrāfiju no mazuļu ikdienas.
* pilna laika apmeklējumam pašvaldības līdzfinansējumu privātam BUPS (Rīgā deklarētiem mazuļiem tie ir 116 eur no 1,6 g.vecuma)
Gaidām zvanus, e-pasta vēstules, ciemiņus un jaunas iepazīšanās!
Tālrunis saziņai: 29729791, Paula; vai

Ievietots 30. aug 2016 12:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE